Köp streaming i Innebandyappen!

Klicka här

Gå en av Svensk Innebandys utbildningar

Klicka här

Styrelsen och kommittéer

Styrelsen


Roger Ödebrink, Ordförande
roger@rosenlundsakeri.se, 070-911 26 55

Peter Karlsson, Vice Ordförande
peter.karlsson@innebandy.se, 070-935 86 12

Boel Carlsson, Kassör
boel.carlsson@innebandy.se, 0706-38 03 30

Lotta Kodelja, ledamot
lotta.kodelja@innebandy.se, 0706-58 07 27

Jakob Ericsson, ledamot
jakob.ericson@innebandy.se, 076-632 91 21

Tobias Hedberg, ledamot
tobias.hedberg@innebandy.se, 070-547 23 00

Carina Gustavsson, ledamot
carina.gustavsson@innebandy.se, 073-333 37 44

Stefan Franzén, Adjungerad
stefan.franzen@innebandy.se, 036- 34 54 64

Tävlingskommittén


Boel Carlsson, Ordförande
se kontaktuppgifter under styrelsen

Ulrik Nilsson

ulrik.nilsson@innebandy.se, 0703-93 95 95

Johan Forneheim
johan.forneheim@innebandy.se, 070-516 74 30

Lars Lind
lars.lind@innebandy.se, 073-141 53 09

Håkan Söderman, Adjungerad
hakan.soderman@innebandy.se, 036-34 54 66

Stefan Franzén, Adjungerad
stefan.franzen@innebandy.se, 036- 34 54 64



Valberedningen

Andreas Holm, Ordförande
andreas.holm@innebandy.se, 0706-31 10 77

Anders Johansson
anders.johansson@sparbankentranemo.se, 0702-05 00 70

Linda Södergren
lindasodergren@icloud.com, 0721-71 70 70

Rolf Trulsson
rolf.trulsson@innebandy.se, 070-828 01 45

Cecilia Edström
cecilia.edstrom@innebandy.se, 073-402 19 70

Stefan Franzén, Adjungerad
stefan.franzen@innebandy.se, 036- 34 54 64

 

Parainnebandykommitté

Stefan Franzén

Ewa Anemyr 070-885 04-90

Mattias Joansson 070-815 73 27

Christopher Skäär 076-088 16 17

Rolf Trulsson
rolf.trulsson@innebandy.se, 070-825 01 45