Information, riktlinjer och rekommendationer avseende Covid-19.

Läs mer

Styrelsen och kommittéer

Styrelsen


Roger Ödebrink, Ordförande
roger@rosenlundsakeri.se, 070-911 26 55

Lotta Kodelja, Vice ordförande
lotta.kodelja@innebandy.se, 0706-58 07 27

Boel Carlsson, Kassör
boel.carlsson@innebandy.se, 0706-38 03 30

Jakob Ericsson, ledamot
jakob.ericson@innebandy.se, 076-632 91 21

Tobias Hedberg, ledamot
tobias.hedberg@innebandy.se, 070-547 23 00



Tävlingskommittén


Boel Carlsson, Ordförande
se kontaktuppgifter under styrelsen

Ulrik Nilsson

ulrik.nilsson@innebandy.se, 0703-93 95 95

Håkan Söderman, Adjungerad
hakan.soderman@innebandy.se, 036-34 54 66



Valberedningen

Andreas Holm, Ordförande
andreas.holm@innebandy.se, 0706-31 10 77

Anders Johansson
anders.johansson@sparbankentranemo.se, 0702-05 00 70

Linda Södergren
lindasodergren@icloud.com, 0721-71 70 70