Köp streaming i Innebandyappen!

Klicka här

Gå en av Svensk Innebandys utbildningar

Klicka här

Uttagna spelare till Camp Småland födda 2006

Följande spelare födda 2006 har blivit uttagna till Camp Småland.

Camp Småland är i Jönköping den 12-14 augusti 2022. Alla spelarna kommer få en kallelse med information.

Flickor födda 2006

Agnes Wadskog,  Jönköpings IK
Alice Granlund,  CL98IC
Alicia Höjer,  FBC Kalmarsund U
Alma Abadzija,  Hovslätts IK
Alva Bergqvist,  Hovshaga AIF
Amanda Ingemarsson,  IBF Tranås
Amanda Sparv-Helgeson,  IBF Tranås
Ella Liljeroth,  Skillingaryds IK
Ellen Eos,  Craftstadens IBK
Elsie Kinander,  Jönköpings IK
Emilia Ström,  IBF Tranås
Emma Karlsman,  Ljungby IB
Emma Svensson,  Craftstadens IBK
Hilma Karlsson,  Vimmerby IBK
Ida Nyman,  Vimmerby IBK
Klara Johansson,  Värnamo IK
Lina Eriksson,  Olofströms IBK
Lina Erlandsson,  Fagerhult Habo U
Lotta Almkvist,  Ryds SK
Lovisa Fröler,  CL98IC
Lovisa Kilmo,  Fagerhult Habo U
Maja Svensson,  Tenhults IF
Mikaela Bossius,  Månsarps IBK
Miranda Eriksson,  Carlshamns IBK
Moa Astermark,  CL98IC
Nelly Karlsson Quaade,  Värnamo IK
Sally Albrekt,  Ingelstads IBK
Siri Selvander,  Jönköpings IK
Thyra Edlund,  Hovslätts IK
Tilde Johansson,  Tenhults IF
Tilde Pertell,  Hovshaga AIF
Wilma Albrektsson,  Månsarps IBK
Wilma Lundgren,  Skillingaryds IK
Wilma Sjöberg,  Hovshaga AIF


Pojkar födda 2006

Albin Georgsson,  Månsarps IBK
Albin Lindh,  CL98IC
Albin Vikström,  KFUM JKPG
Carl Magnusson,  Jönköpings IK
Casper Erlén,  KFUM JKPG
Elliot Järn,  Fagerhult Habo IB U
Emil Hellgren,  CL98IC
Emil Johannesson,  KFUM JKPG
Emil Karlsson,  Hovslätts IK
Herman Fagerlind,  KFUM JKPG
Hjalmar Wahlström,  CL98IC
Hugo Jonsson,  CL98IC
Hugo Olsson,  Bankeryds SMK
Joel Persson,  Forserums IF
Karl Georgsson,  Månsarps IBK
Kevin Mähler,  Växjö IBK U
Leon Axelsson,  Berg KFUM JKPG
Liam Gahne,  Bankeryds SMK
Lucas Bergenholtz,  Värnamo IK
Malte Carlsson,  Växjö IBK U
Måns Pelkonen,  Lagan IBK
Nils Schwarz,  CL98IC
Noah Philip,  Månsarps IBK
Noel Henriksson,  Fagerhult Habo IB U
Noel Jansson,  Växjö IBK U
Oliver Mendoza Nyberg,  Växjö IBK U
Olle Hedin,  Fagerhult Habo IB U
Sebastian Sjökvist,  Hovslätts IK
Sigge Andersson,  IBF Tranås
Theodor Djurstedt,  Vimmerby IBK
Viggo Atterling,  Fagerhult Habo IB U
Viktor Edevik,  Växjö IBK U
Villiam Eriksson,  Månsarps IBK
Vincent Hallberg,  Värnamo IK
William Strandberg,  Värnamo IK
Wilmer Arvidsson,  Nybro IBK

short_text    Publicerat av Pernilla Johansson 2022-05-16, kl 08:42