Andra uttagninstillfället för Distriktslagen

På lördag den 4/5 är det dags för andra uttagningstillfället för distriktslaget. 

Vi kommer även denna gång att vara i SWC i Varberg.
Gruppindelning och tider ser ut som följer:

9.00-10.15
John Graudums, Bua IF
Rasmus Reynirsson, Bua IF
Isak Wiman, Bua IF
Sam Åhfeldt, Bua IF
Felix Johansson, Sandö IBK
Neo Mörlid, Sandö IBK
Robin Sternhufvud, Sandö IBK
Gustav Andersson, Särö IBK
Pontus Tornlind, Särö IBK
Olle Krantz, Särö IBK
Viktor Kajanus, Varla IBK
Victor Wernersson, Varla IBK
Linus Börjesson, Varla IBK
Viggo Backman, Varla IBK
Isak Ehrinton, Warberg IBF
Simon Larsson, Warberg IBF
Linus Andersson, Warberg IBF
Isac Bengtsson, Warberg IBF
Filip Sjöwall, Warberg IBF
Filip Jarnung, Warberg IBF

10.15-11.30 
Felix Aspling, Frillesås FF
Alexander Aspling, Frillesås FF
Theodor Andersson, Frillesås FF
Albin Persson, Frillesås FF
Olle Engdahl, Halmstads IBK
Dennis Brag, Halmstads IBK
Jonathan Alm, Särö IBK
Fabian Voeler, Särö IBK
Anton Einar Gabrielsson, Särö IBK
Simon Kure, Särö IBK
Jacob Christoffersson, Varla IBK
Axel Lind, Varla IBK
Emil Wendt, Varla IBK
Leopold Mattisson, Varla IBK
Rasmus Werdelin, Viskadalen IBK
Lukas Lundell, Warberg IBF
André Carlsson, Warberg IBF
Kenny Nakamura, Warberg IBF
Anton Nilsson, Warberg IBF
Oliver Karlberg, Warberg IBF
Olle Tjernström, Warberg IBF
Kim Alfredsson, Warberg IBF

11.30-12.45 
Johan Widal, Kustens IF
Isac Jeppsson, Kustens IF
Marcus Wittink, Kustens IF
Oskar Wallin, Onsala IBK
Rasmus Sillrén, Särö IBK
Wilhelm Jacobsson, Särö IBK
Lucas Ackeström, Särö IBK
Olle Åhrberg, Träslövsläge IF
Melvin Fröjdlund, Varla IBK
Filip Bystedt, Varla IBK
Jesper Berntsson, Varla IBK
Isac Botsjö, Veddige IBK
Liam Jakobsson, Veddige IBK
Hampus Eriksson , Veddige IBK
Gustav Hedblom, Warberg IBF
Arvid Kvarnström, Warberg IBF
Gustav Carlsson, Warberg IBF
Felix Bengtsson, Warberg IBF
Oliver Serholt, Warberg IBF
Johannes Windsand, Warberg IBF
Ludwig Hannedahl, Warberg IBF

13.30-15.00 
Natalie Nordin, Bua IF
Alva Helgesson, Bua IF
Nora Osvald, Onsala IBK
Angelica Högberg, Onsala IBK
Mira Landgren, Onsala IBK
Alice Ardevall, Onsala IBK
Emma Larsson Koh, Träslövsläge IF
Johanna Kuylenstjerna, Träslövsläge IF
Sofie Verdien, Träslövsläge IF
Ebba Kvist, Varla IBK
Sofia Meyer, Varla IBK
Ebba Caverö, Varla IBK
Lisa Ekberg, Varla IBK
Cajsa Leffler, Warberg IBF
Felicia Eriksson, Warberg IBF
Molly Johnsson, Warberg IBF
Clara Lindberg, Warberg IBF
Ellen Carlsson, Warberg IBF
Olivia Karlsson, Warberg IBF
Ronja Hermansson, Warberg IBF

15.00-16.30 
Maja Bäcklund, Falkenbergs IBK
Celine Östman, Falkenbergs IBK
Sara Ruhdensjö, Falkenbergs IBK
Isabelle Larsson, Träslövsläge IF
Juni Skoglund, Träslövsläge IF
Emelie Bill, Träslövsläge IF
Fanny Vinberg, Träslövsläge IF
Maja Skoglund, Tvååkers IBK
Emmi Andreasson, Varla IBK
Isa Frii, Varla IBK
Ida Fahlström, Varla IBK
Karina Stübner, Varla IBK
Märta Bertilsson, Warberg IBF
Maya Johansson, Warberg IBF
Maja Henriksson, Warberg IBF
Vera Malmros, Warberg IBF
Elsa Annervi, Warberg IBF
Thea Löfborg, Warberg IBF
Thilde Nivalainen, Warberg IBF

 

short_text    Skrivet av Tobias Hellqvist 4 veckor sedan