Gå Svensk Innebandys Fifty/fifty-utbildning

Klicka här

Klara spelare till uttagning 3

Spelare klara till uttagning 3

Gruppindelning och schema presenteras på hemsidan inom kort.

Kontaktuppgifter tränare

Schema

Namn Pos Förening
Adam Rosenquist Tan.
Alex Andersson
Alex DiLuca
Alexander Måhlberg
Alexander Raushagen
Alvin Aronsson
Alvin Brattén
Alwin Lyberg
Anton Greberg
Arvid Herolf
Benjamin O'Loghlen
Carl Salén
David Johannesson
David Nicklasson
Dylan Jonsson
Edvin Arnell
Edvin Geilert
Edvin Linder
Elias Assarson
Elias Söderman
Emil Friman
Emil Hedlund
Emilio Sundell
Erik Björn
Erik Hagman
Felix Ifwer
Filip Munukka
Filip Ålenius
Gustav Hellstrand
Holger Andersson
Hugo Askerén
Hugo Borgsved
Isaac Lindberg
Isaac Piehl
Isac Östlund Gus.
Jakob Jonsson
Jesper Karlsson
Johan Hargö
Jonathan Chressman
Jonathan Wennberg
Kasper Jondal
Kasper Westman
Kristoffer Björk
Love Jellnor
Love Lidberg
Ludvig Sjösten
Malte Jonsson
Max Brorsson
Max Nordgren
Nathanael Grevlund
Olle Pjerne
Oscar Eriksson
Oscar Hansson
Oscar Hylander
Oscar Sunesson
Oskar Bäckman
Philip Lopez
Romeo Sundin
Sakarias Erkersgård
Samuel Gönczi
Sebastian Hedberg
Simon Blom
Simon Ehinger
Spencer Rydahl
Ted DiLuca
Tore Kvint
Victor Admassu
Viggo Nielsen
Viggo Sandström
Viktor Brenklert
Ville Yrjölä-Kuo.
Vilmer Carling
Wiggo Andersson
William Askvinge
William Herolf
William Holmsten
William Nilsson
Wilmer Tapper
Back 
Back 
Back 
Forward 
Back 
Back 
Forward 
Back 
Forward 
Center 
Back 
Back 
Forward 
Forward 
Forward 
Back 
Forward 
Center 
Forward 
Forward 
Forward 
Forward 
B/F
Forward 
Center 
Center 
Forward 
Center 
Forward 
Back 
Forward 
Back 
Forward 
Forward 
Forward 
Center 
Center 
Back 
Back 
Målvakt
Center 
Målvakt
Målvakt
Back 
Målvakt
Center
Forward 
Back 
Center 
Målvakt
Forward 
Center 
Forward 
Back 
Forward 
Målvakt
Forward 
Forward 
Center 
Målvakt
Forward 
Forward
Målvakt
Forward 
Center 
Forward 
Back 
Forward 
Forward 
Center 
Center 
Center
Forward 
Back 
Forward 
Back 
Forward 
Back 
Väsby AIK
Järfälla Spiders
Hammarby IF IBF
AIK IBF
Huddinge IBS
Hässelby
Farsta IBK
Tyresö Trollbäcken
Rotebro IBK
Vaxholms IBF
Hässelby
Danderyds SK
Hässelby
Hässelby
Hammarby IF IBF
Åkersberga IBF
Danderyds SK P06
Bele Barkarby IF IBF
Åkersberga IBF
Vendelsö IK
Salems IF
Täby FC
Täby FC
Vaxholms IBF
Väsby AIK
Väsby AIK
Åkersberga IBF
Hässelby
Hässelby
Hammarby IF IBF
Huddinge IBS
AIK IBF
Täby FC
Salems IF
Täby FC
AIK IBF
Salems IF
Danderyds SK
Huddinge IBS
Farsta IBK
Danderyds SK IBF
FBI Tullinge
Hammarby IF IBF
Hässelby
Vallentuna IBK
Tyresö Trollbäcken
Offensiv Lidingö
Hammarby IF IBF
Täby FC
Tyresö Trollbäcken
Täby FC
Hässelby
Hammarby IF IBF
Täby FC
Danderyds SK P06
Danderyds SK
Hässelby
Danderyds SK
Åkersberga IBF
Hässelby
Offensiv Lidingö
Ekerö IK Innebandy
Täby FC
Huddinge IBS
Hammarby IF IBF
Hammarby IF IBF
Hässelby
Offensiv Lidingö
Vallentuna IBK
Hammarby IF IBF
Huddinge IBS
Vendelsö IK
Hammarby IF IBF
Salems IF
Vaxholms IBF
Salems IF
Offensiv Lidingö
Ekerö IK