Gå Svensk Innebandys Fifty/fifty-utbildning

Klicka här

Klara spelare till uttagning 3

Spelare klara till uttagning 3

Gruppindelning och schema presenteras på hemsidan inom kort.

Kontaktuppgifter tränare

Schema

Namn Pos Förening
Agnes Karlström
Agnes Wall
Alice Hammarlund
Alva Törnros
Amalia Wollin Lind.
Ebba Zetterqvist
Elise Ollert
Ella Persson
Emeli Falkman
Emilia Risberg
Engla Helmersson
Enya Fogelberg
Filippa Galin
Filippa Jennesäter
Freja Nyström
Frida Meijer
Gabriella Kinell
Hanna Johansson
Hanna Lööw
Hannah Bristam
Ida Hedberg
Ida Lindborg Fred.
Ida Stenberg
Ida Wiklund
Johanna Ölund
Julia Tegnér
Junis Hultgren
Linn Stigell
Lovisa Blomkvist
Maria Smirnin
Moa Aronsson
Moa Ekman
Mollie Sähter
Nathalie Cohen
Nathalie Lövenklint
Nina Arnbom
Olivia Aska Huli
Olivia Hedlund
Perla Jansson
Sabina Holgersson
Smilla Bringefors
Smilla Hedin
Sofia Borell
Sofie Andersson Björ.
Sonya Fredriksson
Sophia Westin
Stella Eriksson
Tia Johnsson
Tindra Tingshammar
Tova Wahlholm
Vera Eriksson
Vera Meissner
Vilma Hedkvist
Wilma Mothander
Wilma Sjöström
Forward 
Center
Center
Forward 
F, C
Back 
Center 
C, F
Forward 
Back 
Forward 
Forward 
Back
Back
C, F
Forward 
Center
Back
Center 
Back
Back
Back 
B, C, F
Center
Forward 
Back 
MV
Back 
Forward 
Forward
Forward 
Forward 
Forward 
Center
Back 
Forward 
Forward 
Forward
MV
B/F
Forward
MV
Forward 
Back 
MV
Forward 
C, F
MV
Back 
Forward
Back 
Forward 
Mv
Center 
Back
Huddinge IBS
Vallentuna IBK
Nacka IBK
Hässelby SK IBK
Bele Barkarby IF
Nacka IBK
Huddinge IBS
Täby FC
Salems IF
Sköndals IK
Täby FC
Huddinge IBS
Huddinge IBS
Värmdö IF
Bele Barkarby IF
Åkersberga IBF
FBI Tullinge
Hässelby SK IBK
Täby FC
Värmdö IF
Täby FC
Bele Barkarby IF
Vendelsö IK
Nacka IBK
Vallentuna IBK
Täby FC
Värmdö IF
Huddinge IBS
Täby FC
Åkersberga IBF
Vallentuna IBK
Nacka IBK
Tyresö Trollbäcken
Värmdö IF
Bele Barkarby IF
Salems IF
Salems IF
Täby FC
Täby FC
Sköndals IK
Tyresö Trollbäcken
Sköndals IK
Nacka IBK
Täby FC
Täby FC
Tyresö Trollbäcken
Täby FC
Sköndals IK
Täby FC
FBI Tullinge
Tyresö Trollbäcken
Älvsjö AIK IBF
Huddinge IBS
Vallentuna IBK
Täby FC