Information gällande Coronaviruset

Läs mer här.

Domarcoach

Domarcoachernas uppdrag är att finnas som stöd och bollplank för att utveckla våra domare.

Ansvarig över verksamheten är Gustav Vallgren och Alexander Viklund.

Domarcoacher 18/19

Mikael Jaldeby
070 - 639 18 13
mikael@jaldeby.se
Conny Björnfot
 073 - 814 60 03
 conny@nibf.se
Dick Sandberg
076 - 291 75 52
dick.s@nibf.se
Gustaf Vallgren
070 - 270 05 05
gustaf@nibf.se
Johan Krispinsson
070 - 294 39 35
johan@nibf.se
 Alexander Viklund
070 - 379 60 95
alexander@nibf.se
Jari Korpi
070 - 639 61 93
jarikorpi@hotmail.com
Dennis Eriksson
070 - 688 18 66
d_eriksson7@hotmail.com
Magnus Grahn
073 - 044 88 63
magnusgrann@hotmail.com
Miroslav Hochel
070 - 234 00 23
miroslav1974@msn.com

 

Dokument domarcoach