Anmälda lag/indelning

Anmälda lag 2018/2019



H2

Bergs IK
Boxholms IBK
LiU AIF IBK
Rimforsa IF
Söderköpings IBK
Finspång IBK
IBF Norrköping
IBK Succé
KFUM Norrköping IBF
Linköping IBK Ungdom
Linköping Legends FBC
Solfjäderstaden IBK

H3

Borensberg IBC
Bergs IK U-lag
Rimforsa IF U-lag
BK Vingen
IBF Antvarden
Ledberg IBF U-lag
Linköping IBK Ungdom U-lag
Linköping IBS
Mjölby IBK
Solfjäderstaden IBK

H4

Borensberg IBC U-lag
Boxholms IBK U-lag
Bergs IK U-lag
Finspång IBK U-lag
IBF Kolmården
Boets IK
Hjulsbro IK
IBF Antvarden U-lag
IBK Succé U-lag
IF Trym
Linköping IBK Ungdom U-lag
Linköping IBS U-lag
Solfjäderstaden IBK U-lag
Åby IBK Ungdom

D1

LiU AIF IBK
Nykvarns IBF Ungdom
Linköping IBK Ungdom
FBC Nyköping
Telge SIBK U-lag
Katrineholms IBF
BK Vingen/IBF Norrköping
IBK Åtvidaberg/IBF Linköping U-lag
Solfjäderstadens IBK
Boxholms IBK

D2

IBK Åtvidaberg U-lag
Onyx IBS
Borensberg IBC
Linköping IBK Ungdom U-lag
Katrineholms IBF U-lag
IBF Norrköping/BK Vingen
Mjölby IBK/Boxholm IBK U-lag
Bergs IK
IBF Antvarden
Svärtinge SK
Torshälla IBK
IBF Kolpenäs
Strängnäs IBK
IFK Gnesta
Endre IF U-lag
IK Standard
FBC Katrineholm

HJ

Bergs IK HJ A
IBF Norrköping
Ledberg IBF Grön HJ A
Ledberg IBF Vit HJ B
Linköping IBK Ungdom HJ B
Söderköpings IBK
Åby IBK Ungdom

DJ

Trosa Edanö IBK
Linköping IBK Ungdom
Katrineholms IBF
IBF Linköping
Hjulsbro IK
Solfjäderstadens IBK
Bergs IK
Strängnäs IBK/IK Standard
IFK Gnesta
FBC Katrineholm
Torshälla IBK.

 

Pojkar Röd klass A 

IBF Linköping P02

IBF Norrköping P02 

Ledberg IBF P03

Linköping IBK Ungdom P03:31/33 Röd

Solfjäderstaden IBK P00/04

Pojkar Röd klass B 

Borensberg IBC P02/03

IBF Norrköping P02/03

Ledberg IBF P03/04

Linköping IBK Ungdom P03:31/33 Svart 

Linköping IBK Ungdom P04:41

Linköping IBK Ungdom P04:45 Svart 

Mjölby IBK P02/04

Westervik IBK P02/03

 

Pojkar Röd klass C

Bergs IK P04

Finspång IBK P02/04

Hjulsbro IK P03/04 Blå

Ledberg IBF P04/05

Linghems SK Ungdom P01/04 Grön 

Linköping IBK Ungdom P03:31/33 vit

Linköping IBK Ungdom P03:32

Linköping IBK Ungdom P04:45 Vit 

Rimforsa IF P03/04 lag 1

Westervik IBK P04

 

Pojkar Röd klass D 

Bergs IK P05

Boets IK P03/05

Borensberg IBC P02/05

Hjulsbro IK P05 Vit 

IBF Kolmården P03/04

IBF Norrköping P03/04

Ledberg IBF P05/06

Linköping IBK Ungdom P03/04:43 Svart 

Linköping IBK Ungdom P05:50 Södra vit 

Linköping IBK Ungdom P05:51 Svart 

Solfjäderstaden IBK P04


Pojkar Röd klass E 

Hjulsbro IK P05 Blå

IBK Mantorp P02/05

Linghems SK Ungdom P04/05

Linköping IBK Ungdom P03/04:43 Vit 

Linköping IBK Ungdom P05:50 Södra svart 

Linköping IBK Ungdom P05:51 Vit 

Rimforsa IF P03/04 lag 2

Solfjäderstaden P05 Svart

Westerviks IBK P05

Åby Ungdom P04


Pojkar Röd klass F

Hjulsbro IK P06 Blå

IBF kolmården P05

Linköping IBK Ungdom P06:66

Rimforsa IF P05

Solfjäderstaden IBK P05 Röd

Söderköpings IBK P03/05

Åby Ungdom P05

 

Pojkar Röd klass G 

Bergs IK P06 Gul

Hjulsbro IK P06 Vit 

IBF Antvarden P05/06

IBF Norrköping P05/06

Linghems SK Ungdom P05/06 Grön

Linköping IBK Ungdom P06:61 

Linköping IBK Ungdom P06:68

Mjölby IBK P05/06

Solfjäderstaden P06 Röd

Åby IBK Ungdom P06

 

Pojkar Röd klass H 

Bergs IK P06 Svart

IBF Norrköping P06

KFUM Norrköping IBF P05

Linköping IBK Ungdom P06:65

Linköping IBK Ungdom P06:69

Mjölby IBK P06

Solfjäderstaden IBK P06 Svart 

 

Flickor Röd klass A 

Bergs IK F03/06 Gul

Hjulsbro IK F04

IBF Linköping F01/02

IBK Mantorp F01/04

Linköping IBK Ungdom F24

Solfjäderstaden IBK F03

Westervik F02/03

 

Flickor Röd klass B 

Bergs IK F03/06 Svart 

IBF Norrköping  F01

Linköping IBK Ungdom F05:18 Svart 

Mjölby IBK F03/04

Solfjäderstaden F04

Westerviks IBK F04/05

 

Flickor Röd klass C

Bergs IK F05/06

Boxholms IBK F03/05

IBF Linköping F05/06

IBK Åtvidaberg F02/05

Linköping IBK Ungdom F05:18 vit 

Solfjäderstaden IBK F05

Åby IBK Ungdom F03-06


Flickor Röd klass D 

BK Vingen Röd F03-07

Hjulsbro IK F06

IBF Antvarden F03/06

IBF Kolmården F05/06

IBK Mantorp F05/07

Linköping IBK Ungdom F06:16