Domarcoacher

Domarcoacher/observatörer  

Östergötlands innebandyförbund har en domarcoachgrupp som kallas för distriktsdomarutvecklingsgruppen ( DDU gruppen). 

Som består av:

 

 

 

Coach Ort Inriktning  tele nr Mail
Robin Andersson Mjölby Övergripande ansvarig 0725862303    robin.andersson@innebandy.se
Felix Ekholm Mjölby Domarcoach för distriktsdomare    Felix.ekholm@innebandy.se
Martin Dahl Borensberg Domarcoach för distriktsdomare    Martin.dahl@innebandy.se
Ulf "Uffe" Svensson Linköping Domarcoach för distriktsdomare     
Rågher Godin Kimstad Domarcoach för distriktsdomare    ragher.godin@innebandy.se
Johan Vennberg Norrköping Domarcoach för distriktsdomare    johan.vennberg@innebandy.se
Henrik Nilsson  Linköping  Domarcoach för distriktsdomare    henrik.nilsson@innebandy.se
Patrik Jenderborn  Linköping Domarcoach för distriktsdomare     patrik.jenderborn@innebandy.se