Information gällande Coronaviruset

Läs mer här.

Info Distriktslagssamling P04

Distriktslagssamling 2, P04

På söndag 2/2 i Levene Arena är det dags för den andra samlingen för P04.

Nedan har ni gruppindelning och tider:

Grupp 1: 09:00-10:45
Karlsson Max Sandareds IBS
Sundin Victor Sandareds IBS
Böröy Oscar Skara IBK
Ericsson Gustav Skara IBK
Ershede John Skara IBK
Helin Linus Skara IBK
Gunnarsson Gustav Skövde IBF
Jernvald Axel Skövde IBF
Johansson Anton Skövde IBF
Savinainen Liam Skövde IBF
Sirén Sixten Skövde IBF
Bengtsson Filip Stöen IBK
Berggren Kevin Tranemo IBK
Bygård Arvid Tranemo IBK
Grandén Oskar Tranemo IBK
Josefsson Axel Tranemo IBK
Nydén Melvin Tranemo IBK
Ahlstedt Hugo Vara IBK
Berthold Joel Vara IBK
Roos Hugo Vara IBK
Strandell Wilhelm Vara IBK
Lorentzon Jack IBK Alingsås
Svensson Linus IBK Alingsås
Jensen Hugo IBK Alingsås


Grupp 2: 11:00-12:45
Karlsson Emil Tibro IBK
Carlén Tage Borås GIF
Grönkvist Kasper IBK Lockerud Mariestad
Jansson Anton IBK Lockerud Mariestad
Magnusson Måns IBK Lockerud Mariestad
Nilsson Edvin IBK Lockerud Mariestad
Nordh Anton IBK Lockerud Mariestad
Hammar Linus IBK Lockerud Ungdom
Jonsson Gustav IBK Lockerud Ungdom
Knutsson Zakarias IBK Lockerud Ungdom
Kramer Axel IBK Lockerud Ungdom
Berggren Melvin IBK Tygriket 99
Elmelid Erik IBK Tygriket 99
Richardson Samuel IBK Tygriket 99
Hellden David IBK Vänersborg
Martinsson William IBK Vänersborg
Willaredt Albin IBK Vänersborg
Alzén Oscar Mullsjö AIS
Cedergren Gabriel Mullsjö AIS
Håkansson Brunell Robin Mullsjö AIS
Larsson Oscar Mullsjö AIS
Lövstål Theo Mullsjö AIS
Vidbäck Liam Mullsjö AIS
Eliasson Hampus Rydboholms SK
Lindén Liam Rydboholms SK

Grupp 3: 13:00-14:45
Gyllensten Alfred BK Halna 
Pettersson Oscar BK Halna
Sandin Felix BK Halna
Bergström Felix Borås IBF
Fredrik Wireklev  Borås IBF 
Timonen Sverker Kimi Borås IBF
Carlsson Jonathan Fagerhult Habo IBK
Fritz Wille Fagerhult Habo IBK
Rogö Pontus Fagerhult Habo IBK
Sundqvist Pontus Fagerhult Habo IBK
Thunberg Noel Fagerhult Habo IBK
Källgren Andreas Falköpings IBK
Amundsjö Noah Fristads GoIF
Glad Emil Fristads GoIF
Karlsson Alexander Fristads GoIF
Petersson Elias Fristads GoIF
Ramstedt Andreas Fritsla IF 
Heidenvall Noel Fröjereds IF
Joelsson Lucas Fröjereds IF
Dahlqvist Albin IBK Alingsås
Dimitriou Sagré Max IBK Alingsås
Johansson Simon IBK Alingsås
Thorin Carl IBK Elfhög
Takala Pontus IBK Alingsås
Åse’n Hansen Filip IBK Alingsås

short_text    Skrivet av David Gillek 30 januari 2020