Information, riktlinjer och rekommendationer avseende Covid-19

Läs mer

Köp streaming i Innebandyappen!

Klicka här

Styrelsen

Distriktsstyrelsens sammansättning 2021/2022:

Klicka på namnen för en kort presentation om våra styrelsemedlemmar

ORDFÖRANDE:
Dan Back
Mobil: 0733814371
E-post: dan.back@innebandy.se

VICE ORDFÖRANDE:
Annica Gullin-Caspersen
Mobil: 070-2289402
E-post: annica.gullin-caspersen@innebandy.se

KASSÖR:
Christina Gullström
Telefon: 018- 21 33 31
Mobil: 070 - 651 33 31
E-post: christina.gullstrom@gmail.com

Lars-olov Lundgren
Telefon: 018 - 24 66 42
Mobil: 0730 - 93 89 99
E-post: lars-olov.lundgren@uppsala.se

Bo Grängsjö
Mobil: +46 76-724 96 37
E-post: bo.grangsjo@innebandy.se

Arvid Englund
Mobil: 0768-682343
E-post: arvid.englund@innebandy.se

Selma Frykholm
E-post: selma.frykholm@innebandy.se

Christer Strömstedt
E-post: christer@munkplast.com

Linnea Aveholt
Mobil: 0736-454492.
E-post: linnea_aveholt@hotmail.com