Information, riktlinjer och rekommendationer avseende Covid-19.

Läs mer

Kontaktlista övergångsanvariga.

Forening Kontaktperson Mobil Epost
Ale IBF Niclas Sundelid 0705-843627 niclas.sundelid@aleibf.se
Burås IK Samuel Andersson 0701-454711 Samuel.andersson@gmail.com
Dingle AIK Henrik Karlsson 0735-316842 karlsson20@hotmail.com
Eken IBK Hans Zackariasson 0760-467296  overgang@ekenibk.se
FBC Lerum Utveckling Andreas Franzén   akademi@fbclerum.se
FBC Lerum Andreas Franzén   akademi@fbclerum.se
FBC Sisjön Marianne Berteus   marianne.olausson@tele2.se
FBC Vinga Mariners Yanick Meunier 0708-814855 styrelsen@fbcvinga.se 
Floda IBK Tobias Cardell 0761-954548 tobias.cardell1@gmail.com
Frölunda IBK Jerry holmqvist 0708-914900 Kansli@fibk.se
Guldhedens IK Stefan Krafft 0705-629245 stefan.krafft@vasttrafik.se
Guldringens IBK Joakim Forsemalm 0706-865419 joakim@radar-arkplan.se
Göteborg City IBK Daniel Liepins 0702-728934 goteborgcityinnebandy@hotmail.com
Hisingskärra IBK Magnus Fredriksson 0709-704411 magnus14fredriksson@hotmail.com
Hovås IBK Gustav Stål 0737-264676 info@hovasibk.se
IBF Backadalen Kristian Svensson 0704-800549 kristian@backadalen.nu
IBF Älvstranden Rikard Lindh 0705-778834 rikard.lindh@outlook.com
IBK Göteborg - ungdom Christoffer Adolfsson 0707-615867 chris.adolfsson@icloud.com
IBK Utby     overgang@ibkutby.se
IBK Bergum Henric Sjöberg 0735-050219 henric.sjoberg@ibkbergum.se
IBK KUNGARNA Niklas Segrén ‭0729-775195‬ ibkkungarna@gmail.com
IBK Kungälv Patrik Gustavsson   patrik.gustafsson@ibkkungalv.se
IBK Älvstranden Johanna   johanna.s.carlsson71@gmail.com
IBK Walkesborg 99 stefan ström 0708-383110 stefan.strom1@gmail.com
IK Zenith Mattias Säll 0733-106641 mattias.sall@autoadapt.com
IK Zenith Ann Thorlin 031-926113 kansliet@ikzenith.se
KF Kortedalarna Johan Thyr 0735-262589 johanthyr@gmail.com
Kärra IBK Fredrik Gander 0702-714071 overgang@karraibk.se
Lindome IBK Annika Ryberg 0739-721510 annika.ryberg@live.se
Lindås IBK Mikael Barman 0703-811413 barre@lindaswaves.se
Melleruds IBK Filip Falander   filipkarlsson1987@gmail.com
Mölndals IBF Joachim Holst 0708-758433 joachim.holst@gmail.com
Orust IBK Terese Ekelund Pern 0707-100651 kassor@orustibk.com
Orust IBK Joakim Almroth 0707-132919 joakim@almroth.se
Partille IBS Håkan Engquist 0704-568017 Willman.61@hotmail.com
Pixbo Wallenstam IBF Mehregan Redjamand   mehregan.redjamand@pixbo.se
Pixbo Wallenstam IBK Inge Nilsson 0701-859061 inge.nilsson@pixbo.se
Romelanda UF Maria Carlsbogård 0766-446481 kansliet@ruf.nu
Skår IBK Ann Sofie Yverås 0736-793130 Annsofie.yveras@gmail.com 
Stenungsunds IBF Henrik Hansson 0706-698709 henrik.hansson@dbschenker.com
Stenungsunds IBK Henrik Hansson 0706-698709 henrik.hansson@dbschenker.com
Surte IS IBK Janne Jumisko 0709-660841 me@gummisko.com
Svartedalens IBK Ulf Wallman 0705-174202 svartedalensibk@gmail.com
Sävedalens IBK Johan Hansson 0738-557722 Johan.innebandy@tpos.se
Sörgårdens IBK Adam Nordin 0705-364833 nordin_77@hotmail.com
Utbynäs SK Madeleine Bäckström   ibovergangar@utbynassk.se
Västra Frölunda fk Björn Karnerfors   Info@vffk.se
Öckerö IBK Daniel Hansson   danne@elsotec.se
Överby IBK Fredrik Holmqvist 0708-454126 f.holmqvist71@hotmail.com
       
För föreningar som inte finns med på listan så får ni kolla in föreningens kontaktpersoner under spelprogram/föreningar i menyn.