Breddtrupper klara för U02

Framöver kommer vi att träna måndagar i Svingeln, enligt planeringen.
Övrig information och planering finns att hitta i fliken "planering hösten 2018"

Nedan följer träningsgrupperna för flickor respektive pojkar.

Flickor:

Målvakter:  
Thea Vegelius STC Kungälv IBK  
Laura Ekman FBC Lerum  
Amanda Ågren Stenungsunds IBK  
Stina Callerfjord RIG Umeå/Pixbo Wallenstam  
  
Backar:  
Andrea Frick Ale Innebandy  
Amanda Lindström FBC Lerum  
Matilda Eriksson Lindome IBK  
Karin Backlund Lindome IBK  
Amanda Carlson Partille IBS  
Amanda Hallberg Stenungsunds IBK  
Cornelia Skålberg Pixbo Wallenstam  
Hanna Caporicci Pixbo Wallenstam  
  
Centrar/Forwards:  
Justina Eliasson Pixbo Wallenstam  
Maja Eklund Pixbo Wallenstam  
Madicken Sandvad Pixbo Wallenstam  
Jennifer Johnsson Pixbo Wallenstam  
Filippa Lindström Pixbo Wallenstam  
Nellie Wohlers Lindome IBK  
Jennifer Lagerqvist Lindome IBK  
Emma Klockargård Lindome IBK  
Frida Berntson Stenungsunds IBK  
Amanda Gustafsson IK Zenith  
Sarah Pettersson Floda IBK  
Elin Sorting Partille IBS  
Sara Thorngren Partille IBS  
Ida Öjteg Partille IBS  
Isabella Fröberg Partille IBS  
Stella Abrahamsson Ale Innebandy  

Pojkar:  
             
Målvakter:              
Emil Ödman Lindås            
Linus Gylling Zenith            
Philip Tapper Lerum            
River Halkola Mölndal            
               
Utespelare:              
Oscar Johansson Lerum            
Gustav Bolander Lerum            
Jakob Svensson Kungälv IBK            
Jesper Zell Zenith            
Marcus Burman Lerum            
Malte Stål Lindås            
Isak Overud Lerum            
Albin Hallberg Stenungsund            
Sebastian Brunzell Stenungsund            
Mattias Löwenfors RIG Umeå            
Rasmus Gyllenhammar Lerum            
Markus Berntsson Ale            
Lucas Dahlström Mölndal            
Tim Svan Lerum            
Ville Lindberg Backadalen            
Einar Pålsson Lindås            
Gustav Bäckevall Lerum            
Jacob Johansson Lerum            
Joel Ekström Lerum            
Carl Wedin Lindome            
Noah Johansson Lerum            
Jacob Almström RIG Umeå            
Jesper Hallqvist Lerum            
Olle Halling Frölunda            
Oliwer Eriksson Billingsfors            
Albin Wikström-Linders Mölndal            
Kevin Hjertberg Partille            

Alla eventuella återbud till samlingarna lämnas till oss ledare:

Pojkar:
Anders Fischer: fischer.fbclerum@hotmail.com
Daniel Skoog: dskoog69@hotmail.com

Flickor:
Kristian Wilhelmsson: fagaredsbygg@gmail.com
Mikael Bernvid: gardakvarnen@icloud.com

short_text    Skrivet av Mikael Björk 27 september 2018