F03 Träningarna i Bohushallen 15-16/9

Hej!

Nu är grupperna som ska vara med och träna vid 1 tillfället för nominerade spelare Flickor 03 klara.

Nedan ser ni de spelare som är nominerade och i vilka grupper ni tillhör. 
Vi ber om att respektera gruppindelningen samt notera tiderna för respektive grupp.

Är du kallad men inte kan komma till någon av träningarna ber vi om att i god tid maila till mikael.bjork@innebandy.se

Samlingarna är 15-16/9 Bohushallen och tider enligt nedan.
medtag vattenflaska och någon frukt eller annat lämpligt att äta efter träning.



Grupp 1

 Bohushallen

 

Lördag 15 september

 09:00-13:00

 

Söndag 16 september

 15:00-18:30

 

     

 

      

Spelare

Förening

Position

Emelie Lander

Ale IBF

Back

Julia Sandgren

Ale IBF

Back

Linnea Persson

Ale IBF

Back

Vega Alfredsson

Ale IBF F03

Back

Annie Dahlberg

Ale IBF F03

back/center

Moa Westerdahl

Ale IBF F03

Målvakt

Elin Olsson

Dingle AIK

Center

Felicia Ljung

Floda IBK

Forward/back

Emma Svensson

Floda IBK

Målvakt

Lisa Tilly

IBF Backadalen

Forward

Tilde Eriksson

IBK Göteborg

Center

Alva Sjöstedt

IBK Göteborg

Forward

Moa Friman

IBK Kungälv

FW/Center

Olivia Lasu

IBK Kungälv

FW/Center

Julia Järdhage

IK Zenith

Back

Vilma Karlsson

IK Zenith

B/F

Alexandra Lundgren

IK Zenith

Forward

Moa Sannevi

Landvetter IBK

C/F

Sofia Sveder

Lindome IBK

Back/Center

Isabella Ilin Persson

Lindome IBK

Center

Nicole sartipy

Lindome IBK

Center /Forward

Emma kjellander

Lindome IBK

Forward

Emelie Lebell

Lindome IBK

Målvakt

Evelina Fransson

Lindome IBK

Målvakt

 

 

 

 

 

 

Grupp 2

 Bohushallen

 

Lördag 15 september

 16:30-19:00

 

Söndag16 september

 12:00-15:30

 

     

 

    

Spelare

Forening

Position

Rebecka Eriksson

Ale IBF F03

Back/forward/Center

Wilma Rautio

Ale IBF

Forward

Annie Karlsson

Ale IBF

Forward/Center

Olivia Engdahl

Dingle AIK

Målvakt

Amanda Frantsi

IBF Backadalen

Back

Emma Hogander

IBF Backadalen

Back

Filippa Stenberg

IBF Backadalen

Back

Filippa Tveit Pettersen

IBK Kungälv

Back

Ida Ekelind

IBK Kungälv

Forward

Ida Johnsson

IBK Kungälv

Forward

Mikaela Meyer

IBK Kungälv

Målvakt

Elin Nyman

IK Zenith

Center

Linn Eriksson

IK Zenith

Center

Emelie Filhage

Landvetter IBK

Back

Elina Witrén

Landvetter IBK

Forward

Emma Nilsson

Landvetter IBK

Forward

Ida Granström

Landvetter IBK

Målvakt

Thyra Jonsson Bjurström

Landvetter IBK

Målvakt/back

Evelina Fransson

Lindome IBK

Målvakt

Saga-Maja Andersson

Partille IBS

Högerback

Lisa Standar

Partille IBS

Målvakt

Linnea Skoglund

Partille IBS

Vänsterback

Jolin Garcia

Partille IBS

Vänsterforward

Ebba Gladh-Pettersson

Åmåls IBK

Center / Forward

Linnéa Svanström

Åmåls IBK

Center / Forward

Sanna Blixt

Åmåls IBK

Forward


Vi syns till helgen!
Claes Svanström / Örjan Strömberg