Seriemöte (PK5, PK6, PK7) via Teamsappen 20:e dec 2022

Publicerad
Ensam Kille Framför Målvakt

Hejsan
Då var det dags för ett seriemöte med er lag som spelar i PK5, PK6 & PK7 serien i Västmanland/Örebro Län. Vi har haft en IBIS incident där vårt datasystem var nere men vi känner att det är av vikt att får till ett möte med lagen i dessa serier.

Ni vet vilken nivå era lag håller och nu behöver vi er hjälp att skapa ett vidarespel. 

Datum: 20:e dec
Tid: kl 18:00, 19:00, 20:00
Teamsappen.

Dessa serier är lottande och snart färdigspelade (PK5, PK6, PK7). Nu ska vi skapa ett vidarespel. Vår önskan är att vi skapar serier ur ett nivåperspektiv. Det är jämna fina matcher som är målet. Det går jättebra att anmäla extra lag till dessa serier om man vill det.
  
Jag lägger upp en bild på alla lag i aktuella serier [HÄR]
(OBS! några av lagen i dokumentet har dragit sig ur)

  
Anmälan har gått ut till detta möte MEN ni kan medverka via teamslänkarna som står här nedan.

Exempel på hur ni anmäler :-)
PK5 ÖLIBF 
Lillån IBK   
Bengt Boll   
mail

Klicka på Teamslänken för att komma till mötet.

PK7 (18:00) - Teamslänken

PK6 (19:00) - Teamslänken

PK5 (20:00) - Teamslänken

 

Förening: Namn: Mail:
     
PK7 VIBF/ÖLIBF 20:e dec kl 18:00 Teamslänken
IBK Hallsta Veronica Montgomery Montgomery.v@outlook.com
Skogsgymnastikens IBS Sara Eklind Sararuotsalainen@hotamail.com
Per-Ols IBF Sara Törnkvist sara.tornkvist@hotmail.com
Rönnby IBK Ung Magnus Söderholtz m.soderholtz@gmail.com
Ullvi SK Elin Lundstedt sarastina@live.com
Tillberga IK Ung Gabriel Brandberg gabriel.brandberg@hotmail.se
     
Örebro SK Ung David Hedlund david.hedlund@pwc.com
Örebro SK Ung Jessica Dahl Jessica.dahl@friluftsframjandet.se
Askersunds IBK Andreas Karlsson andy@aspa.se
KFUM Örebro Joakim Eriksson joakim-eriksson@hotmail.com
Vintrosa IS Malin Blomgren malin.blomgren73@gmail.com
Hovsta IF Linus Ahonen  
     
PK6 VIBF/ÖLIBF 20:e dec kl 19:00 Teamslänken
Tillberga IK Ung Joakim Cederlöf cederlof.joakim@gmail.com
IBK Sala Elin Eriksson eelinsofia@hotmail.com
IBK Sala Calle Gustafsson calle.gson81@gmail.com
Surahammars IBF Henrik Haraldsson henrik.haraldsson@vstm.rf.se
Rönnby IBK Ung Magnus Söderholtz M.soderholtz@gmail.com
Västerås IBS Ung Maria Engzell maria.engzell@gmail.com
     
KFUM Örebro Christofer Broberg christofer.broberg@gmail.com
Örebro SK Ung Rikard Blavier rikard-blavier@hotmail.com
Ekeby IF Johannes Ludvigsson johannes.ludvigsson@gmail.com
     
     
PK5 VIBF/ÖLIBF 20:e dec kl 20:00 Teamslänken
Tillberga IK Ung Christian Käll plockhandske@hotmail.com
Rönnby IBK Ung Magnus Söderholtz m.soderholtz@gmail.com
IBK Köping Henrik Sjöblom henriksjoblom@hotmail.com
Surahammars IBF Tommie Pettersson Morkullan.34@gmail.com
     
IBF Örebro Utv Torkel Trampe torkelt@yahoo.se
KFUM Örebro Christofer Broberg christofer.broberg@gmail.com
Örebro SK Ung Rikard Blavier rikard-blavier@hotmail.com
Lillån IBK Sebastian Hultkvist Sebastian.hultkvist@hotmail.com

Publicerad av Stefan Karlsson Karlsson

Dela
Facebook
Länk kopierad!

Relaterat

Nationella samarbetspartners
Pantamera
EY
OBOS