Information och rekommendationer gällande covid-19

Läs mer här.

Gruppindelning Fortbildning 2020

Nedan har ni gruppindelning och schema för samtliga grupper på Fortbildningshelgen samt även samtliga anmälda till Licenskvällen. Licenskvällen kommer delas in i tre grupper. Hittar ni inte ert namn så kontakta Daniel Snarast så ska vi lösa det.

FORTBILDNINGSHELGEN 22-23 Augusti

Grupp 1 Lördag 22 augusti

8.30-12.30 Teori Quality Hotel Globen Våning 5

12.30-12.50 Lunch Quality Hotel Globen

14.00-16.00 Praktik Sjöstadshallen

16.00-16.30 Möjlighet att springa yoyo-test Sjöstadshallen

Deltagare: Adam Lönnborg, Alexander Friberg, Andreas Theorén, Carl Brorsson Carl Theorén, Daniel Bjerdahl, Elliot Helin Boucher, Erik Gustafsson, Hampus Bergholm, Hampus Ljungsäter, Hugo Nilsson, Joel Holm, Jonas Vedin, Magnus Johnsson, Noel Akdemir, Noel Huss, Oskar Ekman, Robert Lindén Säfström, Robin Lidmyr, Sebastian Ekdahl, Viggo Modigh, Wilhelm Hugozon.

 

Grupp 2. Lördag 22 augusti

8.30-12.30 Teori Quality Hotel Globen Våning 3

12.30-12.50 Lunch Quality Hotel Globen

14.00-15.45 Praktik Lilla Eriksdalshallen

15.45-16.00 Möjlighet att springa Yoyotest Lilla Eriksdalshallen

Deltagare: Alexander Potapeiko, Andreas Bengtsson, Björn Landin, Daniel Enkulla, Daniel Mårtensson, Eskil Simonsen, Fredrik Bousett, Fredrik Landin, Hampus Wiking, Håkan Augustsson, Jimmy Rittervall, Johan Larsson, Johannes Ekenberg, Johnn Wahlgren, Linus Warrenstein, Magnus Ericsson, Marcus Blomqvist, Ola Bigestans, Robin Vall, Roland Nester, Sebastian Öhman, Simon Holm Schlemowitz, Stefano Bianque, Theodore Hurtig.

 

Grupp 3. Lördag 22 augusti

10.00-11.40 Praktik Liljeholmshallen

11.40-12.00 Möjlighet att springa Yoyo-test I Liljeholmshallen

12.50-13.15 Lunch Quality Hotel Globen

13.15-17.15 Teori Quality Hotel Globen Våning 5

Deltagare: Aldin Imamovic, Alexander Hellström, Alexander Rosen, Amanda Törner, Anthon Rosen, Can Asal, Elin Holm, Emilia Tuomela, Gustaf Reimer, Ida Nedin, Ida Sandberg, Jakob Iskander, Jonatan Svahn, Kerin Mitchell Maclean, Lucas Werelius, Martin Eriksson, Mikael Ferneback, Petra Dynesius, Sabina Åström, Svedje Ohlson, Tobias Jansson, Tommy Egman, William Hilmersson, William Rennerfelt.

 

Grupp 4. Lördag 22 augusti

10.00-12.00 Praktik Sjöstadshallen

12.00-12.30 Möjlighet att genomföra Yoyo-test Sjöstadshallen.

12.50-13.15 Lunch Quality Hotel Globen

13.15-17.15 Teori Quality Hotel Globen Våning 3

Deltagare: Anders Haag, Anders Hillebrink, Christian Berger, Fredrik Nensén, Imtiaz Karim, Johan Eklund, Johan Engvall, Johan Hessing, Johnny Claesson, Kari Malmros, Karl Johan Leijon, Kenneth Johansson, Lars Reuterhagen, Lars Samuelsson, Leif Karlsson, Lennart Asp, Mats Andersson, Mattias Thomasson, Mauricio Castillo, Peter Lassfolk, Ricky Bagge, Sadjad Nima, Sebastian Johansson

 

Grupp 5. Söndag 23 augusti

8.30-12.30 Teori Quality Hotel Globen våning 5

12.30-12.50 Lunch Quality Hotel Globen

13.30 Möjlighet till Yoyotest Sjöstadshallen

14.00-16.00 Praktik Sjöstadshallen

Deltagare: Alexander Löfgren, Amin Ben, Andreas Beijer, Andreas Skånberg, Anna Mandelstam, Anton Fritshammar, Elias Englund, Filip Lövenklint, Filip Öhman, Joacim Hansson, Joel Säve Söderbergh, Johan Nima, Jonathan Wallen Brobäck, Kevin Moreno Ordonez, Malva Sölvemark, Max Sjöberg, Max Åstrand, Oscar Uhlir Sam Robertsson, Sam Varahram, Svante Lindholm, Theodore Idevall, Tore Dernell, Viggo Holm, Åsa Gustafsson

 

Grupp 6. Söndag 23 augusti

8.30-12.30 Teori Quality Hotel Globen våning 3

12.30-12.50 Lunch Quality Hotel Globen

14.00-15.40 Praktik Liljeholmshallen

15.40-16.00 Möjlighet att genomföra Yoyotest Liljeholmshallen 1

Deltagare: Aida Jönsson, Alice Fritshammar, Alva Olsson, Amanda Kaiser, Annie Mattsson, Anton Zaitsev, Arvid Stegrud, Christoffer Castwall, Christoffer Hellström, Hanna Woxmark, Isabelle Lassfolk, Johanna Kjebon, Karima Sharipova, Lea Gergi, Ludwig Idevall, Maja Bergman, Matilda Jennersjö, Melvin Lindqvist, Michelle Caspar, Moa Lindell, Siri Bjuremaln, Steffi Mobedijna

 

Grupp 7. Söndag 23 augusti

10.00-12.00 Praktik Sjöstadshallen

12.00-12.30 Möjlighet att springa Yoyo-test Sjöstadshallen

12.50-13.15 Lunch Quality Hotel Globen

13.15-17.15 Teori Quality Hotel Globen Våning 5

Deltagare: Armin Shafiei, Arne Brovig, Christian Ljunggren, Fabian Fahimi, Fadi Saffo, Heimo Lyly, Håkan Taxen, Jan Lingemark, Janne Kristoffersson, Jonas Jatko, Jouni Kekkonen, Kent Budell, Magnus Berg, Martin Åkesson, Mattias Nordlund, My Lyly, Niclas Woxmark, Osama Abaied, Oscar Olsson Berglund, Per Sundvall, Shabbir Ahmed, Simon Åbom, Thomas Larsson, Zana Guzel,

 

Grupp 8. Söndag 23 augusti

10.00-11.40 Prakik Liljeholmshallen 1.

11.40-12.00 Möjlighet att springa Yoyotest Liljeholmshallen 1

12.50-13.15 Lunch Quality Hotel Globen

13.15-17.15 Teori Quality Hotel Globen våning 3

Deltagare: Alexander Mattsson, Anders Asp, Andreas Mattsson, Andreas Persson Stenberg, Christian Neemé, Daniel Bäckner, Daniel Karlsson, Erik Hellgren, Erik Nyman, Erik Palmertz, Jonas Edström, Julius Olesen, Kenny Ly, Kevin Helly, Kevin Neemé, Kim Svedberg, Linus Löfstedt, Magnus Johansson, Noah Hulin, Per Ove Dufvert, Rasmus Jansson, Rikard Söderlund, Simon Bernhardsson, Tuva Egman

 

Anmälda till Licenskvällen: (Kommer delas upp i tre grupper)

 Amanda Torbjörner, Asta Hansson, Bjarne Hekkelstrand, Björn Larsson, Björn Söderström, Buster Wickenbergh, Casper Dahlberg, Chelsea Wickenbergh, Christian Högberg, Didrik Axen, Elliot Karlsson, Emil Pernkrans, Felix Fernström, Filip Saverstam, Filippa Ekman, Fredrik Dahl, Fredrik Hallenberg, Gustav Levin, Hampus Pernkrans, Ida Sandberg, Ida Torbjörner, Isak Ålenius, Jacob Appeltofft, Jacob Leijon, Jakob Jonsson, Joel Sandberg, Johan Ståhl, Johannes Ekenberg, Jonas Laurell, Kari Karke, Ken Johansson, Kim Vulic, Lars Sundlöf, Linn Skotte, Linnea Gribe, Linnea Westerlund, Lisa Dahl, Loke Astlin, Lukas Jellnor, Magnus Westerberg, Manne Jahnsson, Marcus Höök, Mario Mallengren, Martin Claësson, Martin Hjelmberg, Martin Mårtensson, Mats Järnmark, Max Hasselrot, Max Hellström,  Michael Leimer, Mimma Spasic, Morgan Nordh, Nicholas Lindgren, Niklas Forsman, Oscar Uhlir, Oskar Sevefjord, Rebecka Edin, Robert Milerud, Roger Nyström, Saga Emtell, Sampo Friberg, Sixten Thóren, Thomas Gjutarnäfve, Thomas Josbrink, Thomas Larsson, Tindra Henriksson, Tommie Wickenbergh, Tony Verho, Tyre Müller Nord, Viking Claësson, William Albrecht, William De Besche, Wilmer Axén, Wilmer Jonsson,