Nuvarande riktlinjer och rekommendationer avseende match, träning och cup:

Läs mer

Uttagning 3

Uttagning 3

Gruppindelning och träningstider hittar ni nedan.

Det går inte att byta grupp då grupperna har maximalt antal spelare/träningspass. Vid sjukfrånvaro eller frånvaro pga. synnerliga skäl meddelas det direkt till tränarna.

OBS! Samtliga spelare ska vara ombytta, uppvärmda och klara 10 minuter inom utsatt träningstid. Det är spelarens ansvar att läsa utskickat protokoll angående restriktioner gällande Covid-19.

Grupp 1

Lördag ​​19 september kl. 08.00-09.20 Hässelbyhallen

Namn Pos Förening
Casper Bäcklin
Isac Vestlin
Rasmus Karlsson
Carl Blomdahl Larsson
Calle Theoren
William Forsman Eklund
Edwin Klöfver
Malte Petre
Elliot Rydell
Isak Magnusson
Berk Asal
Sebastian Hansen
Viktor Lägdén
Ludvig Granlund
Karl Lindwall
Fredrik Granstedt
Adam Guve
David Johansson
Jonas Eltin
Adam Rehn
Jacob Gustafsson
Ruben Sandin
Ludvig Stegius
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Back
Back
Forward
Forward
Forward
Back
Back
Forward
Forward
Forward
Back
Back
Forward
Center
Center
Back
Forward
Center
Forward
Center
Vallentuna IBK
Hässelby SK IBK
Täby FC
Farsta IBK
Bele Barkarby IF
Farsta IBK
Åkersberga IBF
IBF Offensiv Lidingö
Salems IF
Farsta IBK
Ingarö IF
Väsby IBK
Vallentuna IBK
Huddinge IBS
Farsta IBK
Täby FC
Huddinge IBS
Täby FC
Väsby IBK
Väsby IBK
Järfälla IBK
Värmdö IF
Farsta IBK

Grupp 2

Lördag ​​19 september kl. 09.40-11.00 Hässelbyhallen

Namn Pos Förening
Hugo Persson
Jonathan Lindblad
Axel Wall
Anton Håkansson Fernler
William Holmgren
Douglas Wetterstrand
Theodor Svensson
Kim Guilotte
Linus Strandwitz
Ville Lorendal
Magnus Hakefjäll
Alex Jansson
Alexander Morrison
Hugo Grass
Olle Lindström
Joel Nilsson
Julius Ivars
Filip Rudberg
Alexander Jonsson
William Johansson
Per Sundgren
Filip Svensson
Oskar Magnusson
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Back
Back
Forward
Center
Center
Back
Forward
Center
Forward
Back
Back
Forward
Center
Forward
Back
Back
Forward
Back
Forward
Back
Åkersberga IBF
Huddinge IBS
Vallentuna IBK
Farsta IBK
Väsby IBK
Bele Barkarby IF
Huddinge IBS
Vallentuna IBK
Täby FC
Väsby IBK
Täby FC
Täby FC
Tyresö Trollbäcken
Huddinge IBS
Tyresö Trollbäcken
Hässelby SK IBK
Vallentuna IBK
Tyresö Trollbäcken
Åkersberga IBF
Sköndals IK
Huddinge IBS
FBI Tullinge
Salems IF