Uttagning 3

Uttagning 3

Nedan spelare är kallade till distriktslagsuttagningarna 24 och 25 augusti.

Skadade spelare kallas inte förrän kontakt tagits och spelaren är skadefri.

Gruppindelning och träningstider hittar ni nedan.

Ytterst synnerliga skäl gäller vid frånvaro och vid frånvaro kontaktas ledarna.

Lördagen och söndagens uttagning sker i Stora Mossen hallarna 1 (Mosskroken
167 55 Bromma)

Varmt välkomna!

 

Grupp 1

Lördag 24 augusti kl.11.10 - 12.50
Samling 10.55

Söndag 25 augusti kl.09.15 - 10.55
Samling kl. 09.00

Namn   Position Förening
Hampus
Liam
Gustav
Filip
Christian
Albin 
Arvid
Sigge
Filip 
Henrik
Hugo
Erik 
Peter
Oliver
Marcus
Justus 
Viktor 
Melvin
Erik 
Isak
Hampus
Max
Edwin
Jesper
Högman
Walker
Svensson
Di Meglio
Holmlund
Jonsson
Thulin
Wiger
Hultqvist
Dahmén
Hultsved
Johansson
Rosendahl
Kimland
Öhman
Welander
Berg 
Borin
Stierngranat
Ålenius
Ljungsäter
Häggström
Perry
Hansson
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Center
Center
Center
Center
Center
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Vallentuna IBK
Bele Barkarby IF
Ingarö IF
Rotebro IS IBK
Ingarö IF 
Duvbo IK
Järfälla IBK
Tungelsta IF
Erikslund KF
AIK IBF
Åkersberga IBF
Bele Barkarby IF
Huddinge IBS
AIK IBF
Tungelsta IF
Djurgårdens IF IBS
Ingarö IF 
Vaxholms IBF
Erikslund KF
AIK IBF
Bele Barkarby IF
AIK IBF
Täby FC
Töjnan IBK

Grupp 2

Lördag 24 augusti kl.09.15 - 10.55
Samling 09.00

Söndag 25 augusti kl.14.05 - 15.45
Samling kl. 13.50

Namn   Position Förening
William
Kalle
Jacob
Anton
Leo 
Orion
August
Jacob
Rasmus
Emil
William
Simon
Olle
Leo 
Filip
Tore
Albin 
Anton 
Jesper
Daniel 
Lucas
Leo
Sebastian
Marcus
Alexander
Hjärner
Eriksson Näslund
Jensen
Nilsson
Jansson
Johansson
Ström
Björksiöö
Thorberg
Mattsson
De Besche 
Rönnkvist
Persson
Sagmander Kjell
Ekskog Oliva
Dernell
Engström
Jederström-Hansson
Hillborg
Gozzi
Helle
Ask
Svensson
Antonsson
Brantingson
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Center
Center
Center
Center
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Rotebro IS IBK
Nynäshamns IBK
Åkersberga IBF
Tungelsta IF
Vendelsö IK
Åkersberga IBF
Duvbo IK
IBF Offensiv Lidingö
Nynäshamns IBK
Ingarö IF
Täby FC
Huddinge IBS
Järfälla IBK
Vendelsö IK
Duvbo IK
Åkersberga IBF
Erikslunds KF
Grimsta AIK
Bele Barkarby IF
Djurgårdens IF IBS
Grimsta AIK
Vallentuna IBK
Vendelsö IK
Salems IF
Värmdö IF

Grupp 3

Lördag 24 augusti kl. 14.05 - 15.45
Samling kl. 13.50

Söndag 25 augusti kl.11.10 - 12.50
Samling kl. 10.55

Namn   Position Förening
Jonathan 
Alexander
Emil
Malte
Alexander
Robbie
Daniel
Teo
Leonard
Simon
Max
Anton
Jonathan
Loke
Lucas
Isak 
Linus
Daniel 
Nils
Carl 
Robin
Filip 
Alexander
Spåls
Martinez Niklasson
Björkman
Jägerup
Ek
Leopold
Akhter
Paganus
Wallin Svensson
Wedberg
Danilda
Österlund
Högback
Astlin Strömberg
Berggren
Forslund
Nilsson
Fritz
Envall
Brorsson
Eriksson
Sundberg
Ljungström
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Center
Center
Center
Center
Center
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Grimsta AIK
Bele Barkarby IF
Grimsta AIK
Tungelsta IF
IK Frej IB
Grimsta AIK
Värmdö IF
Rotebro IS IBK
Järfälla IBK
Erikslund KF
Farsta IBK 
Grimsta AIK
Salems IF
Täby FC
Grimsta AIK
Rotebro IS IBK
Vaxholms IBF
Farsta IBK 
Ekerö IK
Ingarö IF
Ekerö IK
Älvsjö AIK IBF
Grimsta AIK