Gå en av Svensk Innebandys utbildningar

Klicka här

Uttagning 3

Uttagning 3

Gruppindelning och träningstider hittar ni nedan.

Se till att vara ombytt och klar på plats minst 15 min innan träningen börjar.

OBS! De som går vidare till träningstruppen meddelas på hemsidan senast onsdagen den 7 september.

Kontaktuppgifter tränare

Schema

Grupp 1

Stora Mossen Hall 1
Lördag 27 aug kl.09.00-10.30 (Löptest)
Lördag 27 aug kl.13.15-14.30
Söndag 28 aug kl.10.30-11.45

Söndag 28 aug kl.13.30-15.30

Namn Pos Förening
Sonya Fredriksson
Junis Hultgren
Tia Johnsson
Ebba Zetterqvist
Vera Eriksson
Ida Stenberg
Wilma Sjöström
Linn Stigell
Emilia Risberg
Ida Lindborg Fred.
Julia Tegnér
Elise Ollert
Ella Persson
Hanna Lööw
Stella Eriksson
Wilma Mothander
Frida Meijer
Lovisa Blomkvist
Engla Helmersson
Emeli Falkman
Maria Smirnin
Alva Törnros
Sofia Borell
Mollie Sähter
Olivia Hedlund
Tova Wahlholm
Smilla Bringefors
MV
MV
MV
Back 
Back 
B, C, F
Back 
Back 
Back 
Back 
Back 
Center 
C, F
Center 
C, F
Center 
Forward 
Forward 
Forward 
Forward 
Forward
Forward 
Forward 
Forward 
Forward
Forward
Forward
Täby FC
Värmdö IF
Sköndals IK
Nacka IBK
Tyresö Trollbäcken
Vendelsö IK
Täby FC
Huddinge IBS
Sköndals IK
Bele Barkarby IF
Täby FC
Huddinge IBS
Täby FC
Täby FC
Täby FC
Vallentuna IBK
Åkersberga IBF
Täby FC
Täby FC
Salems IF
Åkersberga IBF
Hässelby SK IBK
Nacka IBK
Tyresö Trollbäcken
Täby FC
FBI Tullinge
Tyresö Trollbäcken

Grupp 2

Stora Mossen Hall 1
Lördag 27 aug kl.10.45-12.15 (Löptest)
Lördag 27 aug kl.14.45-16.00
Söndag 28 aug kl.09.00-10.15
Söndag 28 aug kl.13.30-15.30

Namn Pos Förening
Vilma Hedkvist
Perla Jansson
Smilla Hedin
Sofie Andersson Björ.
Tindra Tingshammar
Nathalie Lövenklint
Hannah Bristam
Filippa Jennesäter
Hanna Johansson
Filippa Galin
Ida Hedberg
Gabriella Kinell
Alice Hammarlund
Agnes Wall
Nathalie Cohen
Freja Nyström
Ida Wiklund
Nina Arnbom
Amalia Wollin Lind.
Olivia Aska Huli
Moa Aronsson
Johanna Ölund
Vera Meissner
Enya Fogelberg
Sabina Holgersson
Sophia Westin
Moa Ekman
Agnes Karlström
Mv
MV
MV
Back 
Back 
Back 
Back
Back
Back
Back
Back
Center
Center
Center
Center
C, F
Center
Forward 
F, C
Forward 
Forward 
Forward 
Forward 
Forward 
B/F
Forward 
Forward 
Forward 
Huddinge IBS
Täby FC
Sköndals IK
Täby FC
Täby FC
Bele Barkarby IF
Värmdö IF
Värmdö IF
Hässelby
Huddinge IBS
Täby FC
FBI Tullinge
Nacka IBK
Vallentuna IBK
Värmdö IF
Bele Barkarby IF
Nacka IBK
Salems IF
Bele Barkarby IF
Salems IF
Vallentuna IBK
Vallentuna IBK
Älvsjö AIK IBF
Huddinge IBS
Sköndals IK
Tyresö Trollbäcken
Nacka IBK
Huddinge IBS