F16 uttagning 1, 18 och 19 maj

Nedan spelare är kallade till kommande distriktslagsuttagning 18 och 19 maj.

Om du inte hittar ditt namn i någon av grupperna så hör av dig till hanna.wiklund@innebandy.se för då har det blivit något fel. Skadade spelare kallas inte förrän kontakt tagits och spelaren är skadefri.

Efter den 19 maj sker en uttagning och de spelare som har gått vidare kallas vi hemsidan till 25 och 26 maj.

Ytterst synnerliga skäl gäller vid frånvaro vilket betyder att vi inte kan ta hänsyn till exempelvis turneringar.

Lördagen och söndagens uttagning sker i Stora Mossen hallarna (Mosskroken
167 55 Bromma)

Grupp 1
Lördag 18 maj 09:00-10:15 (samling 08:45)
Söndag 19 maj 14:00-15:15 (samling 13:45)

Elin
Jennifer
Alva
Hanna
Smilla 
Ida
Saga
Victoria 
Fredrika
Julia
Elise
Emelie
Johanna
Agnes 
Jenna 
Adla
Alva
Adna
Ellen
Michelle
Felicia
Matilda
Moa 
Tindra 
Karin
Ekman
Beronius
Eriksson
Modigh
Parkler
Torbjörner
Emtell
Wallenhov
Dohlwitz
Eibladh
Björklund
Pettersson
Eriksson
Sjöholm
Östman
Hasanagic
Lindblom
Hasanagic
Emanuelsson
Aastrup
Nordin
Jennersjö
Höglin-Sjöberg
Hammarlund
Carlsson
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Center
Center
Center
Center
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Bele Barkarby
Bele Barkarby
Täby FC
Täby Fc
FBI Tullinge 
Hammarby IF IBF
Hammarby IF IBF
FBI Tullinge 
Täby FC
Ekerö IK
Ekerö IK
Bele Barkarby
Bele Barkarby
FBI Tullinge 
FBI Tullinge 
Täby FC
Täby FC
Täby FC
Bro IK
Bro IK
Bele Barkarby
Bele Barkarby
FBI Tullinge 
Sundbybergs IK
Ekerö IK

Grupp 2
Lördag 18 maj 10:30-11:45 (samling 10:15)
Söndag 19 maj 12:30-13:45 (samling 12:15)

Molly
Tuva
Sara
Sofia 
Olivia
Alicia
Malin
Elsa
Hanna 
Lina
Fanny
Julia
Tilde
Elsa
Thea
Emma
Matilda
Julia
Emelie
Hanna
Stephanie
Mathilda 
Olivia
Alice
Thea
Malmqvist
Widlöf
Schalin
Melander
Bank
Berggren
Lantz
Tydal
Kristensen
Wall
Långström
Lindroth
Lindesjö
Janholt
Nilsson Spetz
Råvik
Brunell
Wermason 
Eriksson
Englund
Mobedjina
Dahlqvist
Kulle
Brodin
Hopfgarten
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Center
Center
Center
Center
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Center
Forward
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Bele Barkarby
Bele Barkarby
Täby FC
Täby FC
Hässelby SK
Åkersberga IBF
Älvsjö AIK IBF
Åkersberga IBF
Bele Barkarby
Bele Barkarby
Hässelby SK
Bele Barkarby
Bele Barkarby
Hammarby IF IBF
Hammarby IF IBF
Täby FC
Täby FC
Kungsängen IF
Åkersberga IBF
Åkersberga IBF
IBF Offensiv Lidingö
Rotebro IBK
Täby FC
Älvsjö AIK IBF
Älvsjö AIK IBF

Grupp 4
Lördag 18 maj 14:00-15:15 (samling 13:45)
Söndag 19 maj 09:00-10:15 (samling 08:45)

Elina 
Linnea
Nelly
Molly
Emelie
Tilde
Cecilia
Vilma
Ida
Isabella 
Tilde
Josefin
Moa
Linnéa
Hanna
Moa
Rafaela
Elin
Michelle
Emma
Linda
Felicia
Moa
Sanna
Julia
Lindholm
Carlson
Holm
Eriksson
Karlsson
Engberg
Godin
Andersson
Meller
Nordlund
Olsson Åhman
Ekerhov
Lindqvist 
Lindgren
Wennerlund
Wester
Giraldo
Barbus
Caspar
Persson
Hultman
Nurmi
Blixt
Laszlo
Olofsson
Back
Back
Back
Back
Back
Back
Center
Center
Center
Center
Center
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Forward
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Målvakt
Sköndals IK
Sköndals IK
Sköndals IK
Järfälla IBK
Huddinge IK
Huddinge IK
Järfälla IBK
Sköndals IK
Värmdö IF
Vendelsö IK
Huddinge IK
Huddinge IK
Huddinge IK
Värmdö IF
Vaxholms IBF
Vaxholms IBF
Vaxholms IBF
Sköndals IK
Sköndals IK
Nynäshamns IBK
Nynäshamns IBK
Värmdö IF
Töjnan IBK
Vallentuna IBK
Huddinge IK