Gruppindelningar och information kring spelarträffar den 25 maj

Här kommer gruppindelning och information kring den tredje spelarträffen för både F 16 och P 16.

Vi kommer att hålla till i Rosvallas B och C hall. Samtidigt så kommer Janis och Niclas från kansliet att finnas på plats under hela dagen och servera fika på kansliet. Så välkomna alla föräldrar, ledare för båda denna årskull, men även från de kommande om ni vill se hur det fungerar eller vem som helst som vill komma och snacka lite innebandy.
Vi är på plats från klockan 09:00. Bäst är att gå runt hörnet längst bort till höger (om man har hallarna i ryggen) i korridoren där B och C hallen ligger och knacka på fönstret till fikarummet. Det står en rollup vid dörren.

Gruppindelning F 16:

Grupp 1. Samling 09:30, träning 10.00-12:00

Ella Lilja
Felicia Berglund
Natalie Rosenholm
Nora Myhrman 
Elin Joonas
Ella Skedelius
Emilia Ekman
Maja Granstam
Malin Werner
Elin Kihlgren Olsson
Tindra Kippola
Johanna Jensen Ericson
Minna Räisänen
Alva Kasselskog
Hanna Salenius
Ida Wemmer
Isabella Sveronius
Julia Söderlund
Linda Grundberg
Olivia Nilsson
Tess Eriksson
Wilma Högqvist
Ebba Myllyvainio
Ida Ceder
Cazandra Rundberg
Ebba Zellin
Alva Lydig
Frida Rosander
Alva Ejdetjärn
Ebba Holmgren
Louise Hesse
Alva Berglund
Elsa Henriksson
Kajsa Klyver
Rebecca Lindskog
Ronja Elmessaar
Sarah Tapper
Linnea Grossmann

Grupp 2: Samling 12:30, träning 13:00-15:00

My Lundborg Karlsson
Tilde Schedin
Nelly Randevåg
Agnes Hansen
Alice Lott
Ella Nilsson
Emilia Rosander
Wera Nygren
Ella Jernvald
Hanna Olofsson
Tilda Vildelin
Wilma Callin
Ida Fällman
Tilly Lyrmark
Linnea Corneliusson
Alva Rombing
Saga Carlsson
Sara Zetterström
Milla Rajanen
Alva Lindgren
Fanny Sundgren
Felizia Eriksson
Olivia Cannerheim 
Sandra Eriksson
Stina Höög
Tilda Eriksson
Tindra Andersson Qvarfordt
Felicia Andersson
Kajsa Alm
Ida Ekdahl Westberg
Ida Stenman
Linda Johansson
Josefine Söderström
Anna Flensburg
Josefine Nyberg Kempe
Moa Johnson
Tilda Söderström
Tindra Pihlstål
Klara Önnerståhl 

Kan man inte deltaga så måste man kontakta ledarna.
Kontaktuppgifter till dem hittar ni HÄR

Gruppindelning P 16:

Grupp 1. Samling 09:30, träning 10.00-12:00

Alexander Finnman 
Ludvig Lundmark 
Oscar Gärling
Emil Turborn
Sebastian Thelin
Linus Koivisto
Nils Winterros Malmsten
Elias Siurua
Simon Johansson
Victor Frisch
Viktor Hultquist
William Törngren
Jesper Åhlund
Johannes Kemeberg
Valdemar Ahlgren
Emil Schramm-Hellmark
Hampus Johansson 
Marcus Ingdahl
Set Nyberg
Calle Arnold
Rasmus Haume
Leo Eriksson Lind 
Oskar Lilliesköld 
Ahmad Aldeeb
Alfred Månskans Eriksson
Buster Steiner
Pierre Jacob
Noah Bågenmark
Elliot Kumlin
Gustav Jonsson
Anton Wettergren
Gustav  Hansen

Grupp 2: Samling 12:30, träning 13:00-15:00

William Aichberger Arringe
Olof Eriksson
Axel Olson Holm
Andrew Askar
Lukas Blom
William Kerman 
Albin Aro Rydén 
Gabriel Lindkvist
Marcus Rådmann
Kevin Mattsson Assali
Sebastian Theorin 
Adam  Persson
Erik Tarkpea
Hampus Hedenfelt Engberg
Anton Walfridson
Herman Lotoft
Jones Belawni
Adam Engström
Ahmad Dakhallah
Gustav Bäckström
León Carlsson
William Johansson
Emil Fredriksson 
Mårten Karlsson
Emil Onestam
Markus Strand
Gabriel Holmsell
Cazper Millard
Charlie Jernström
Laban Blomkvist
Max Törnqvist
Ludvig Loven
Hugo Olsson
Lukas Bemström


Kan man inte deltaga så måste man kontakta ledarna.
Kontaktuppgifter till dem hittar ni HÄR

short_text    Skrivet av Jan Berg 1 vecka sedan