Spelarträffar

Spelarträff 1: Skjulstahallen, Eskilstuna 7 april
Spelarträff 2: Hammarens IP, Mariefred 28 april
Spelarträff 3: Rosvalla C, Nyköping 25 maj
Spelarträff 4: Björkestahallen, Nykvarn 24 augusti

Alla dagar 10-15. 

Gruppindelning för spelarträff 4 den 24/8 i Björkestahallen, Nykvarn

Grupp 1 samling 09.30, träning 10.00-12.00

William Kerman Flens IBF
Alexander Friman IFK Gnesta
Albin Aro Rydèn IFK Mariefred
Emil Turborn IFK Mariefred
Marcus Rådmann IFK Mariefred
Sebastian Thelin IFK Mariefred
Anton Wettergren Nykvarns IF
Hugo Olsson Nykvarns IF
Hampus Hedenfeldt Engberg Onyx IBS
Jesper Åhlund Onyx IBS
Valdemar Ahlgren Onyx IBS
Alfred Månskans Eriksson Strängnäs IBK
Emil Schramm-Hellmark Strängnäs IBK
Hampus Johansson Strängnäs IBK
Herman Lotoft Strängnäs IBK
Jones Belawni Strängnäs IBK
Lukas Blom Strängnäs IBK
Marcus Ingdahl Strängnäs IBK
Elias Siurua Strängnäs IBK
Adam Engström Telge SIBK
Andrew Askar Telge SIBK
Buster Steiner Telge SIBK
Olof Eriksson Telge SIBK
Pierre Jacob Telge SIBK
William Johansson Telge SIBK
Calle Arnold Torshälla IBK
Emil Fredriksson Torshälla IBK
Mårten Karlsson Torshälla IBK
Rasmus Haume Torshälla IBK
Emil Onestam Trosa Edanö IBK
Markus Strand Trosa Edanö IBK 
Oskar Lilliesköld Trosa Edanö IBK 

Grupp 2 samling 12.30, träning 13.00-15.00

Ludvig Lundmark IFK Gnesta
Oscar Gärling IFK Gnesta
Linus Winterros Malmsten Katrineholms IBF
Linus Koivisto Katrineholms IBF
Simon Johansson Katrineholms IBF
Charlie Jernström Nykvarns IF
Gustav Hansen Nykvarns IF
Kevin Mattson Assali Nykvarns IF
Laban Blomkvist Nykvarns IF
Lukas Bemström Nykvarns IF
Max Törnqvist Nykvarns IF
Victor Frisch Nykvarns IF
Viktor Hultquist Nykvarns IF
William Törngren Nykvarns IF
Elliot Kumlin Nykvarns IF
Sebastian Theorin Nykvarns IF
Casper Millard Nykvarns IF
Adam Persson Onyx IBS
Johannes Kemeberg Onyx IBS
Gabriel Holmsell Onyx IBS
Ahmad Aldeeb Strängnäs IBK
Anton Walfridsson Strängnäs IBK
Ahmad Dakhallah Telge SIBK
Gustav Bäckström Telge SIBK
Leòn Carlsson Telge SIBK
Axel Olsson Holm Telge SIBK
Noah Bågenmark Telge SIBK
Set Nyberg Telge SIBK
William Aichberger Arringe Telge SIBK
Leo Eriksson Lind Trosa Edanö IBK
Gabriel Lindkvist IFK Mariefred

Kan man inte deltaga så måste man kontakta ledarna.
Kontaktuppgifter till dem hittar ni HÄR