Spelarträffar

Spelarträff 1: Hedebyhallen, Vagnhärad  14 april
Spelarträff 2: Hammarens IP, Mariefred 12 maj
Spelarträff 3: Rosvalla B, Nyköping 25 maj
Spelarträff 4: Skjulstahallen, Eskilstuna 17 augusti

Alla dagar 10-15. 

Gruppindelning för spelarträff 4 den 17/8 i Skjulstahallen, Eskilstuna.

Grupp 1 samling 09.30, träning 10.00-12.00

My Lundborg Karlsson FBC Katrineholm
Tilde Schedin FBC Katrineholm
Nelly Randevåg FBC Katrineholm
Agnes Hansen IFK Gnesta
Alice Lott IFK Gnesta
Ella Nilsson IFK Gnesta
Emilia Rosander IFK Gnesta
Wera Nygren IFK Gnesta
Ella Jernvald Järna SK
Hanna Olofsson Järna SK
Tilda Vildelin Järna SK
Wilma Callin Järna SK
Ida Fällman Katrineholms IBF
Tilly Lyrmark Katrineholms IBF
Linnea Corneliusson Katrineholms IBF
Alva Rombing Malmköpings IBF
Saga Carlsson Malmköpings IBF
Sara Zetterström Malmköpings IBF
Milla Rajanen Nykvarns IF
Alva Lindgren Nykvarns IF
Fanny Sundgren Nykvarns IF
Felizia Eriksson Nykvarns IF
Olivia Cannerheim Nykvarns IF
Sandra Eriksson Nykvarns IF
Stina Höög Nykvarns IF
Tilda Eriksson Onyx IBS
Tindra Andersson Qvarfordt Onyx IBS
Felicia Andersson Strängnäs IBK
Kajsa Alm Strängnäs IBK
Ester Persson Telge SIBK
Ida Ekdahl Westberg Torshälla IBK
Ida Stenman Torshälla IBK
Linda Johansson Torshälla IBK
Josefine Söderström Torshälla IBK
Klara Önnerståhl Torshälla IBK
Anna Flensburg Trosa Edanö IBK
Josefin Nyberg Kempe Trosa Edanö IBK
Moa Johnsson Trosa Edanö IBK
Tilda Söderström Trosa Edanö IBK
Tindra Pihlstål Trosa Edanö IBK

Grupp 2 samling 12.30, träning 13.00-15.00

Ella Lilja FBC Katrineholm
Felicia Berglund FBC Katrineholm
Natalie Rosenholm FBC Katrineholm
Nora Myhrman FBC Katrineholm
Elin Joonas IFK Gnesta
Ella Skedelius IFK Gnesta
Emilia Ekman IFK Gnesta
Maja Granstam IFK Gnesta
Malin Werner IFK Gnesta
Elin Kihlgren Olsson Järna SK
Tindra Kippola Järna SK
Johanna Jensen Ericson Malmköpings IBF
Minna Räisänen Malmköpings IBF
Alva Kasselskog Nykvarns IF
Hanna Salenius Nykvarns IF
Ida Wemmer Nykvarns IF
Isabella Sveronius Nykvarns IF
Julia Söderlund Nykvarns IF
Linda Grundberg Nykvarns IF
Olivia Nilsson Nykvarns IF
Tess Eriksson Nykvarns IF
Wilma Högqvist Nykvarns IF
Ebba Myllyvainio Onyx IBS
Ida Ceder Onyx IBS
Cazandra Rundberg Strängnäs IBK
Ebba Zellin Strängnäs IBK
Alva Lydig Telge SIBK
Frida Rosander Telge SIBK
Alva Ejdetjärn Torshälla IBK
Ebba Holmgren Torshälla IBK
Louise Hesse Torshälla IBK
Alva Berglund Trosa Edanö IBK
Elsa Henriksson Trosa Edanö IBK
Kajsa Klyver Trosa Edanö IBK
Rebecca Lindskog Trosa Edanö IBK
Ronja Elmessaar Trosa Edanö IBK
Sarah Tapper Trosa Edanö IBK
Linnea Grossman Trosa Edanö IBK

 

Kan man inte deltaga så måste man kontakta ledarna.
Kontaktuppgifter till dem hittar ni HÄR