Information, riktlinjer och rekommendationer avseende Covid-19.

Läs mer

Beviljade dispenser Warbergsspelen 2020

Kämpande klasser

Klass Namn Förening Anmärkning
Flickor 08 Amanda Thordén, 2007 IBK Kungälv Betald
Flickor 08 Lisa Elonsson, 2007 IBK Kungälv Betald
Flickor 08 Moa Johansson, 2007 Varla IBK Betald
Flickor 09 Hannah Elmqvist, 2008 Eken IBK Betald
Flickor 09 Milla Sundqvist, 2008 Eken IBK Betald
Flickor 09 Wilma Hugosson, 2008 Eken IBK Betald
Flickor 09 Livia Nilsson, 2008 Grantofta IBK Betald
Flickor 11 Isabella Bislev Nissen, 2010 IBK Bergum Betald
Flickor 11 Maja Wogel, 2010 IBK Bergum  Betald
Flickor 11  Meja Edelman, 2010 IBK Bergum  Betald
Flickor 11 Molly Malm, 2010 IBK Bergum   Betald
Pojkar 08 Alexander Røssing-Lelesiit Nittedal Wolves Betald
Pojkar 08 Lukas Johansen Bøsei Nittedal Wolves  Betald
Pojkar 08  Casper Johansson Ekström, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08  Elias Lindåse, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08  Hampus Lönn, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08  Hannes Almström, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08 Hugo Hedlund, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08  Theo Andersson, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08  Victor Thyni, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08  William Andersson, 2007 Skövde IBF Betald
Pojkar 08 Elias Magnusson, 2007 Wårgårda IBK Betald
Pojkar 08 Wilmer Johansson, 2007 Wårgårda IBK Betald
Pojkar 09 Alexander Kjellberg, 2008 Borås IBF Betald
Pojkar 09 Sigge Johansson, 2008 Borås IBF Betald
Pojkar 09 Eskil Chrisén, 2008 FC Helsingborg Betald
Pojkar 09 Noah Ebenmark, 2008 FC Helsingborg Betald
Pojkar 10 Gordon Löwenmark, 2009 FBC Lerum Betald
Pojkar 10 Albin Bengtsson, 2009 Tvååkers IBK Betald
Pojkar 10  Alfred Kolmodin, 2009 Tvååkers IBK  Betald
Pojkar 10  Samuel Bengtsson, 2009 Tvååkers IBK  Betald
Pojkar 10  Teo Sköld, 2009 Tvååkers IBK  Betald
Pojkar 11 Adam Hadders, 2010 IBK Bergum Betald
Pojkar 11  Denzel Stridsberg, 2010 IBK Bergum  Betald
Pojkar 11  William Johansson, 2010 IBK Bergum  Betald

 

 

Tävlande klasser

Klass Namn Förening Anmärkning
Flickor 03/04  Agnes Börjesson, 2002 IBK Kungälv Betald
Flickor 03/04  Alice Sandqvist, 2002 IBK Kungälv  Betald
Flickor 03/04  Elin Gustafsson, 2002 IBK Kungälv  Betald
Flickor 03/04  Hanna Gabrielsson, 2002 IBK Kungälv  Betald
Flickor 03/04  Irmeli Wikström, 2002 IBK Kungälv  Betald
Flickor 03/04  Thea Vegelius, 2002 IBK Kungälv  Betald
Flickor 03/04 Julie Kristensson, 2002 Mullsjö AIS Betald
Flickor 05 Mirja Carlsson, 2004 Billingsfors IBK Betald
Flickor 05 Saga Josefsson, 2004 Billingsfors IBK Betald
Flickor 05 Elin Löfstedt, 2004 Kustens IF Betald
Flickor 05  Linnea Svensson, 2004 Kustens IF Betald
Flickor 05  Maja Ruthström, 2004 Kustens IF Betald
Flickor 05  Nova Beckius, 2004 Kustens IF Betald
Flickor 06 Moa Malmgren, 2005 BK Vålberg Betald
Flickor 06 Amanda Mårdh, 2005 Eken IBK Betald
Flickor 06 Sofia Lebell, 2005 Eken IBK Betald
Flickor 06 Alva Fredin, 2005 FBC Malmö Betald
Pojkar 03 Herman Sjöblom. 2002 Alvesta IBK Betald
Pojkar 03 Jakob Nordstedt, 2002 Alvesta IBK Betald
Pojkar 03 Adam Enarsson, 2002 Billingsfors IBK Betald
Pojkar 03 Lucas Krave, 2002 Billingsfors IBK  Betald
Pojkar 03 Isak Persson, 2002 Carlshamn IBK Betald
Pojkar 03 Sam Johnsson, 2002 Carlshamn IBK Betald
Pojkar 03 Andreas Skog, 2002 IBK Genarp Betald
Pojkar 03 Petter Åkesson, 2002 Kustens IF Betald
Pojkar 03 Viggo Paulsson, 2002 Kustens IF Betald
Pojkar 03  Jesper Johansson, 2002 Warberg IBF Betald
Pojkar 03   Liam Pettersson, 2002 Warberg IBF  Betald
Pojkar 03   Love Björklund, 2002 Warberg IBF  Betald
Pojkar 03  Lukas Åhman, 2002 Warberg IBF  Betald
Pojkar 03  Noel Josander, 2002 Warberg IBF  Betald
Pojkar 04 Lukas Andersson, 2003 Carlshamns IBK Betald
Pojkar 04 Elvin Tilstam, 2003 Forserums IF Betald
Pojkar 04 Gustav Svahn, 2003 Forserums IF Betald
Pojkar 04 Ludvig Kylberg, 2003 Forserums IF Betald
Pojkar 04 Samuel Grytberg, 2003 Forserums IF Betald
Pojkar 04  Anton Schlink, 2003 Kinna IBK/IBK Tygriket Betald
Pojkar 04  Hugo Elmelid, 2003 Kinna IBK/IBK Tygriket  Betald
Pojkar 04  Linus Andersson, 2003 Kinna IBK/IBK Tygriket  Betald
Pojkar 04   Oliver Lindqvist, 2003 Kinna IBK/IBK Tygriket   Betald
Pojkar 04  Fabian Lindkvist, 2003 Partille IBS Betald
Pojkar 04  Richard Petrusson, 2003 Partille IBS  Betald
Pojkar 04  Tobias Underland, 2003 Partille IBS  Betald
Pojkar 04 Olle Åhrberg, 2003 Träslövsläge IF Betald
Pojkar 04 Lukas Sjöö, 2003 Nybro IBK Betald
Pojkar 04 Oliver Sandoff, 2003 Åsa IF Betald
Pojkar 04  Teodor Edefors, 2003 Åsa IF Betald
Pojkar 05 Alfred Zettergren, 2004 CL98IC Betald
Pojkar 05 Hugo Westervind, 2004 CL98IC Betald
Pojkar 05 Milton Schill, 2004 CL98IC Betald
Pojkar 05 Wilmer Hellström, 2004 IBK Bergum Betald
Pojkar 05 Casper Holgersson, 2004 Nässjö IBF Betald
Pojkar 05 Leo Fredriksson, 2004 Nässjö IBF Betald
Pojkar 05 Emil Pind, 2004 Vanløse floorball Betald
Pojkar 05 Sylvester Malm, 20004 Vanløse floorball Betald
Pojkar 06 Carl Fernhall, 2005 Floda IBK Betald
Pojkar 06 William Strömberg, 2005 Floda IBK Betald
Pojkar 06  Adam Arfwedson, 2005 IBF Norrköping  Betald
Pojkar 06 Axel Lundell, 2005 IBF Norrköping Betald
Pojkar 06 William Höglund, 2005 IBF Norrköping Betald
Pojkar 06 William Larsson, 2005 IBF Norrköping Betald
Pojkar 06 Sixten Kark, 2005 IBF Norrköping Betald
Pojkar 06 Jona Henriksson, 2005 IBF Norrköping Betald
Pojkar 06 Anton Svensson, 2005 Malmö FBC Betald
Pojkar 06 Ben Magnusson, 2005 Malmö FBC Betald
Pojkar 06 Mio Hansson, 2005 Malmö FBC Betald
Pojkar 06 Måns Persson, 2005 Malmö FBC Betald
Pojkar 06  Axel Lindeberg, 2005 Tvååkers IBK Betald
Pojkar 06  Theo Löfgren, 2005 Tvååkers IBK  Betald
Pojkar 06  Vilhelm Skärbäck, 2005 Tvååkers IBK  Betald
Pojkar 06  Lucas Hansson, 2005  Veddige IBK  Betald
Pojkar 06  Milton Börjesson, 2005  Veddige IBK  Betald
Pojkar 06  Teddy Erlandsson, 2005  Veddige IBK  Betald
Pojkar 06 Kalle Möllerström, 2005 Värnamo IK Betald
Pojkar 06 Liam Nielsen, 2005 Värnamo IK Betald
Pojkar 07 Adam Lindström IBK Bergum Betald
Pojkar 07 André Lyckehed, 2006 IBK Tygriket 99 Betald
Pojkar 07 David Fogelberg, 2006 IBK Tygriket 99 Betald
Pojkar 07  Emil Jæger, 2006 Vanløse floorball  Betald
Pojkar 07  Mikkel U. Petersen Vanløse floorball  Betald