2012-09-17 11:28

Presentation av UIBF:s styrelse!

Upplands Innebandyförbunds styrelse var tillsammans med kansliets personal på konferens under den gångna helgen. Under helgen avhandlades många områden och vi lyckades också fånga hela styrelsen på bild vilket ni kan se nedan. Fliken "Kontakta oss" är också uppdaterad med rätt kommittémedlemmar samt lite nya bilder: http://www.innebandy.se/sv/Uppland/Kontakta-oss/

Distriktsstyrelsens sammansättning 2012/2013:

Ordförande:
Bengt Hellström
Adress: Stora Brännbovägen 32
193 33 SIGTUNA
Telefon: 070 - 216 08 22
Mobil: 070-617 94 11
E-post: bengtrhellstrom@gmail.com

Kassör:
Christina Gullström
Adress: Dimgatan 3
744 31 UPPSALA
Telefon: 018- 21 33 31
Mobil: 070 - 651 33 31
E-post: christina.gullstrom@comhem.se

Sara Orebrand

Mats-Ola Hjelm
Adress: Cellovägen 129
756 54 Uppsala
Telefon: 018-255066
Mobil: 070-5522731
E-post: mats-ola.hjelm@comhem.se

Henrik Cyrén
Adress: Klintvägen 56
756 55 UPPSALA
Telefon: 018 - 42 14 05
Mobil: 0708 - 21 66 34
E-post: henrik@cyren.se


Erik Lindeberg
Adress: Kronplan 2
815 40 TIERP
Telefon: 0293 - 108 78
Mobil: 070 - 300 71 33
E-post: erik.lindeberg@habia.se

Malin Hartman
Adress: Gitarrvägen 7
756 54 UPPSALA
Telefon: 018- 40 44 38
E-post: malin.hartman@comhem.se

Johan Millroth
Adress: Torkelsgatan 18 C
753 29 UPPSALA
Mobil: 0730 - 71 52 53
E-post: johan.millroth@gmail.com
Anders Murman
Idrottsgatan 16
753 35 Uppsala
Telefon: 018 - 25 21 99
Mobil: 0705 - 46 50 62
E-post: anders.murman@raysearchlabs.com
Lars-olov Lundgren (ordförande TK)
Telefon: 018 - 24 66 42
Mobil: 0730 - 93 89 99
E-post: lars-olov.lundgren@uppsala.se

Adjungerad:
Johnny Johansson

Telefon: 018 - 13 06 30
E-post: johnny.johansson@uibf.se


Författare: Simon Andren