2010-07-04 23:36

Dags för Talangträff 2 för HJ 17

Lördagen den 14 augusti i Björkestahallen, Nykvarn, är det dags för Talangträff 2 för HJ 17.

Samlingstiden för varje grupp anges nedan.

Kan man ej vara med måste det meddelas till:
Thomas Högström
Mobil: 070-602 32 14
E-post: thomashogstrom@telia.com

Grupp 1: Klockan 09:00 - 10:45

Namn

Född

Position

Förening

Kenny Leppänen

1994

M

 

 

 

IFK Mariefred

Sebastian Gustafsson

1993

M

 

 

 

IK Standard

Alexander Andersson

1994

M

 

 

 

Nykvarns IF

Andreas Goldman

1994

M

 

 

 

Nykvarns IF

Anton Carlung

1993

M

 

 

 

Nykvarns IF

Alexander Linden

1994

M

 

 

 

Onyx IBK

Andreas Lindblom

1994

M

 

 

 

Onyx IBK

Kevin Al Bagal

1993

 

B

 

 

Södertälje IBK

Philip Frick

1994

 

B

 

 

Södertälje IBK

Rasmus Walfridsson

1993

 

B

 

 

Södertälje IBK

Tobias Johansson

1993

 

B

 

 

Södertälje IBK

Luan Rexhepi

1994

 

B

 

 

Nykvarns IF

Robert Johansson

1994

 

B

 

 

Nykvarns IF

Jonatan Kasche

1994

 

B

C

F

IK Standard

Daniel Nauman

1993

 

B

 

 

Flens IBF

Oskat Lundgren

1993

 

B

 

 

Flens IBF

Hampus Sjöblom

1993

 

B

 

 

Katrineholms IBF

Emil Perkiö

1994

 

B

 

 

Onyx IBK

Max Malmqvist

1993

 

B

 

 

Onyx IBS

Magnus Söderqvist

1993

 

 

C

 

Södertälje IBK

Rasmus Andersson

1993

 

 

C

 

Södertälje IBK

Joakim Bergman

1993

 

 

C

F

Onyx IBS

Erik Bergman

1994

 

 

C

 

Onyx IBK

Fredrik Larsson

1994

 

 

C

F

IFK Gnesta

Jens Karlsson lindblom

1994

 

 

C

F

IFK Gnesta

Filip Larsson

1993

 

 

C

 

Katrineholms IBF

Johan Wallström

1993

 

 

C

 

Malmköpings IBF

Markus Kaski

1993

 

 

 

F

Södertälje IBK

Daniel Hernandez

1993

 

 

 

F

Södertälje IBK

Eric Johansson

1993

 

 

 

F

Södertälje IBK

Fredrik Urefors

1994

 

 

 

F

Södertälje IBK

Alexander Johansson

1994

 

 

 

F

Södertälje IBK

Daniel Öberg

1994

 

 

 

F

Trosa Edanö IBK

Jesper Eriksson

1994

 

 

 

F

Trosa Edanö IBK

Alexander Jodstam

1994

 

 

 

F

Nykvarns IF

Hugo Enberger

1994

 

 

 

F

Nykvarns IF

Andreas Svensson

1993

 

 

 

F

Onyx IBS

Fredrik Eriksson

1993

 

 

 

F

Onyx IBS

Jesper Kangosjärvi

1993

 

 

 

F

Flens IBF

Oscar Gill

1994

 

 

 

F

Flens IBF

Emil Schalin Eriksson

1994

 

 

 

F

Malmköpings IBF

 

 

 

 

Grupp 2: Klockan 11:15 - 13:00

Namn

Född

Position

Förening

Philip Gustafsson

1994

M

 

 

 

IFK Gnesta

Adam Konrad

1993

M

 

 

 

Strängnäs IBK

Andreas Hedström

1993

M

 

 

 

Södertälje IBK

Christoffer Eriksson

1993

M

 

 

 

Södertälje IBK

Nils Essén

1993

M

 

 

 

Södertälje IBK

Oskar Tugén

1994

M

 

 

 

Södertälje IBK

Rikard Weilow

1994

M

 

 

 

Södertälje IBK

Carl Arvidsson

1993

 

B

 

 

Södertälje IBK

Daniel Högström

1993

 

B

 

 

Södertälje IBK

Eddie Granberg

1993

 

B

 

 

Södertälje IBK

Jonathan Hellman

1994

 

B

 

 

Södertälje IBK

Axel Svanborg

1994

 

B

 

 

Nykvarns IF

Jesper Thorberg

1994

 

B

 

 

Nykvarns IF

Jesper Ångström

1994

 

B

 

 

Nykvarns IF

Marcus Björkqvist

1993

 

B

C

F

Onyx IBS

Emil Kjellberg

1994

 

B

 

F

Onyx IBK

Tobias Ekstrand

1994

 

B

 

 

IFK Gnesta

Ola Lindström

1993

 

B

 

 

Torshälla IBK

Jesper Melin

1993

 

B

 

 

Trosa Edanö IBK

Henrik Gustavsson

1993

 

 

C

 

Södertälje IBK

Tobias Holmström

1993

 

 

C

 

Södertälje IBK

Filip Karlsson

1994

 

 

C

 

Nykvarns IF

Jonathan Larsson

1994

 

 

C

 

Nykvarns IF

Ludvig Bröms

1994

 

 

C

 

Nykvarns IF

Tobias Lundkvist

1993

 

 

C

 

Torshälla IBK

Mikael Hansson

1993

 

 

C

F

IK Standard

Anton Jonsson

1994

 

 

C

 

Flens IBF

Sebastian Qvarfordt

1994

 

 

 

F

Södertälje IBK

Yousif Touma

1994

 

 

 

F

Södertälje IBK

Linus Mild

1993

 

 

 

F

Södertälje IBK

Joel Mild

1993

 

 

 

F

Södertälje IBK

Jonathan Neander

1993

 

 

 

F

Södertälje IBK

Niklas Andersson

1993

 

 

 

F

Trosa Edanö IBK

Rasmus Johansson

1994

 

 

 

F

Trosa Edanö IBK

Kristoffer Söderlund

1994

 

 

 

F

Nykvarns IF

Valdemar Ahlroth

1994

 

 

 

F

Nykvarns IF

Adam Larsson

1994

 

 

 

F

Onyx IBK

Joel Yngwe

1994

 

 

 

F

Onyx IBK

Axel Hultgren Wiklund

1994

 

 

 

F

Strängnäs IBK

Andre Hjälm

1994

 

 

 

F

IK Standard

Jesper Amnebratt

1993

 

 

 

F

IK Standard

 


Kontaktperson: Thomas Högström
Författare: Jonas Olsson