2010-03-24 22:50

Dags för Talangträff 2 för P15

Dags för Talangträff 2 för P15 distriktlag.

Söndagen den 18 april i Ellfolk arena i Eskilstuna.

Samlingstiden för varje grupp anges nedan.
Kan man ej vara med måste det meddelas till:
Mikael Vauhkonen
Tel: 0733357797
Mail: mickev_75@hotmail.com

Grupp 1: 08:30-11:00



MVWiktor ÅkerstedtTorshälla IBK
MVHenrik OyedaSträngnäs IBK
MVMarcus VågestamNykvarns IF
MVAdam BlombergTelge SIBK Röd



VB/CAndreas LööfIFK Gnesta
VBJoakim BergTelge SIBK
VBStefan GajicTelge SIBK
VBRasmus CarlssonOnyx 94
HBAnton BrömsNykvarns IF
HBDaniel JohanssonIFK Gnesta
HB/CAlexander BräckIFK Gnesta
BAndreas KarlssonSträngnäs IBK
BTim AlmrinSträngnäs IBK
BViktor PerunkaNykvarns IF
BAndreas ÖhlinKatrineholms IBK
BFredrik MelinKatrineholms IBK
CJohan HaagerSträngnäs IBK
CNiklas EngmanTorshälla IBK
CFilip AnderssonTorshälla IBK
COscar JanssonTelge SIBK Röd
CJens TapperSödertälje IBK
CHugo ÖsterbergKatrineholms IBK
VF/BClaes KnutssonTorshälla IBK
VFSamuel KonradSträngnäs IBK
VFMarcus CarlssonTorshälla IBK
VFJoakim AndénTelge SIBK Röd
VF/CDio MårtenssonSödertälje IBK
VFJoakim GidetunKatrineholms IBK
HFOmar AldeebSträngnäs IBK
HF/BSimon LangeTorshälla IBK
HFLudvig NeanderTelge SIBK Röd
HFSaku UrpiolaTelge SIBK Röd
HFFilip SöderströmOnyx 94
HF/CMarkus JonssonNykvarns IF
HFFilip KoernigSödertälje IBK
HFArnauld ArakazaKatrineholms IBK
HFMartin TörnhjelmKatrineholms IBK

Grupp 2: 11:00-13:30



MVChristian KarlssonTelge SIBK
MVRasmus ArvendahlKatrineholms IBK
MVEmil MobergTrosa Edanö IBK
MVSebastian FranssonMalmköpings IBF



VBHampus AnderssonOnyx Oxelösund
VBRasmus WidénOnyx 96
HBFredrik WidengrenSödertälje IBK
HB/CMorgan AhlbergSödertälje IBK
HBRasmus EkblomOnyx 96
HBFredrik KarlssonKatrineholms IBK
HBLucas HöglundTelge SIBK
BDaniel GustafssonKatrineholms IBK
BJohan DamstedtOnyx Oxelösund
BTeddy WallinTrosa Edanö IBK
BJoakim Nyberg KempeTrosa Edanö IBK
C/BOzkar NeijOnyx Oxelösund
C/BSimon ZetterströmMalmköpings IBF
CGustaf WidussNykvarns IF
CChristoffer PetterssonOnyx Oxelösund
CMartin CederinOnyx 96
CJesper LanghofTelge SIBK
CVictor OlssonTrosa Edanö IBK
VF/HFGustav GranbergIK Standard
VFAnton SkoogKatrineholms IBK
VFMattias JohanssonKatrineholms IBK
VFRobert AnderssonTelge SIBK
VF/BJesper SvedlindOnyx Oxelösund
VF/VBSimon NilssonOnyx Oxelösund
VFChun Fung HuyhnFlens IBF
VFMarcus IwarTrosa Edanö IBK
HFRobert BergdahlNykvarns IF
HFEmton RyrbergNykvarns IF
HF/VFFiliph KrebsIK Standard
HFOlle KarlssonKatrineholms IBK
HFPhilip LindkvistTelge SIBK
HF/CRasmus KangosjärviFlens IBF
HFAndreas LundFlens IBF
HFFilip SmithTrosa Edanö IBK

Grupp 3: 15:00-17:30

MVJimmy NilssonTelge SIBK
MVSimon StrömKatrineholms IBK
MVHugo LidströmTrosa Edanö IBK
MVLinus ErikssonHölö/Järna
MVSebastian FrickTelge SIBK Vit
VBMarcus BergqvistTelge SIBK
VBJohan AnderssonHölö/Järna
VB/HBAndreas ÅkerlundHölö/Järna
VBMarcus LehtonenTrosa Edanö IBK
HBFredrik NorrgårdSödertälje IBK
HBOliver EngvallSödertälje IBK
HB/CJesper LiljeströmHölö/Järna
HBMattias AlmTrosa Edanö IBK
BAlbin DahlqvistKatrineholms IBK
BMarkus ThörnbergKatrineholms IBK
HBJim AnderssonTelge SIBK Vit
CVictor AnderssonHölö/Järna
CJesper KivipaasiNyfors IK
CLinus JohanssonTrosa Edanö IBK
CJacob ÅbergTelge SIBK Vit
CJack Stengel-DahlTelge SIBK
CFilip EkenströmSödertälje IBK
CJesper StenströmTrosa Edanö IBK
VF/HF/COskar PetterssonHölö/Järna
VF/HF/CTobias HöglundHölö/Järna
VFMarkus StrandNyfors IK
VFDaniel LindblomTrosa Edanö IBK
VFMarkus MäätteTelge SIBK Vit
VFRichard TulldahlTelge SIBK Vit
VFJoakim GöranssonTrosa Edanö IBK
HF/VFMateo Olofsson-FallaHölö/Järna
HF/VF Rasmus HagströmHölö/Järna
HFViktor TällöTrosa Edanö IBK
HFAndré NyhusTrosa Edanö IBK
HFMagnus ÅströmTelge SIBK Vit
HFFilip HenlövTelge SIBK
HFAndreas DellhamSödertälje IBK
HFLudvig WäpplingTelge SIBK

 

Kontaktperson: Mikael Vauhkonen
Författare: Jonas Olsson