2017-05-31 11:12

Serieindelning Pojkar Röd nivå

Under måndagens serieindelningsträff så beslutade mötet följande serieindelning.
Stort tack till alla ledare som var på plats.

Pojkar Röd Klass A      
Nykvarn Magnus Hellqvist   Pojkar Röd Klass AB
Telge Peter Hämäläinen   Telge Peter Hämäläinen
Torshälla Fredrik Wernqvist   Torshälla Fredrik Wernqvist
Onyx Leif Eklund   Onyx Leif Eklund
      Nykvarn Magnus Hellqvist
Pojkar Röd Klass B   Flen Fredric Larsson
Nykvarn Magnus Hellqvist   Nyfors Mattias Andersen
Flen Fredric Larsson      
Nyfors Mattias Andersen   Pojkar Röd Klass BC
Telge Peter Hämäläinen   Telge Peter Hämäläinen
Gnesta Anne Benedicks   Gnesta Anne Benedicks
Trosa Andreas Höglund   Trosa Andreas Höglund
      Malmköping Kenneth Andersson
Pojkar Röd Klass C   Nykvarn Magnus Törnqvist
Malmköping Kenneth Andersson   Strängnäs Martin Davidsson
Nykvarn Magnus Törnqvist      
Strängnäs Martin Davidsson   Pojkar Röd Klass CD
Katrineholm Marcus Jansson   Katrineholm Marcus Jansson
Telge Mikael Vauhkonen   Telge Mikael Vauhkonen
Torshälla Jimmy Broberg   Torshälla Jimmy Broberg
      Onyx Leif Eklund
Pojkar Röd Klass D   Nykvarn Magnus Törnqvist
Onyx Leif Eklund   Strängnäs Johan Blomdahl
Nykvarn Magnus Törnqvist      
Strängnäs Johan Blomdahl   Pojkar Röd Klass DE
Torshälla Jonas Karlsson   Torshälla Jonas Karlsson
Telge Peter Hämäläinen   Telge Peter Hämäläinen
Mariefred Johan Plate   Mariefred Johan Plate
      Ekbackskyrkan Stefan Wikström
Pojkar Röd Klass E   Onyx Fredrik Åberg
Ekbackskyrkan Stefan Wikström   Nykvarn Mathias Larsson Carlander
Onyx Fredrik Åberg      
Nykvarn Mathias Larsson Carlander   Pojkar Röd Klass EF
Telge Mikael Vauhkonen   Telge Mikael Vauhkonen
Mariefred  Stefan Turborn   Mariefred  Stefan Turborn
Gnesta Sara Edlund   Gnesta Sara Edlund
      Torshälla Mattias Blank
Pojkar Röd Klass F   Nykvarn Mattias Larsson Callander
Torshälla Mattias Blank   Trosa Ola Bingman
Nykvarn Mattias Larsson Callander      
Trosa Ola Bingman   Pojkar Röd Klass FG
Telge Mikael Vauhkonen   Telge Mikael Vauhkonen
Onyx Jocke Alden   Onyx Jocke Alden
Mesta Fredrik Widen   Mesta Fredrik Widen
      Strängnäs Mikael Andersson
Pojkar Röd Klass G     FBC Nyköping Martin Svensson
Strängnäs Mikael Andersson   Nykvarn Mattias Larsson Callander
FBC Nyköping Martin Svensson      
Nykvarn Mattias Larsson Callander   Pojkar Röd Klass GH
Trosa Ola Bingman   Trosa Ola Bingman
Telge Mikael Vauhkonen   Telge Mikael Vauhkonen
Katrineholm Claes Rosenqvist   Katrineholm Claes Rosenqvist
      Torshälla Mattias Blank
Pojkar Röd Klass H   Malmköping Kenneth Andersson
Torshälla Mattias Blank   Nykvarn Magnus Hellqvist
Malmköping Kenneth Andersson      
Nykvarn Magnus Hellqvist   Pojkar Röd Klass HI
Gnesta Sara Edlund   Gnesta Sara Edlund
Onyx  Björn Joakimsson   Onyx  Björn Joakimsson
Telge Daniel Kvick   Telge Daniel Kvick
      Nykvarn Magnus Hellqvist
Pojkar Röd Klass I   Mesta Anders Fröberg
Nykvarn Magnus Hellqvist   Trosa Thomas Lindskog
Mesta Anders Fröberg      
Trosa Thomas Lindskog      
Järna Margareta Tapper      
Onyx Jocke Alden      

 



Författare: Niclas Andersson