Kontaktlistan Övergångspolicy

Forening Kontaktperson Mobil epost
Ale IBF Niclas Sundelid 0705-843627 niclas.sundelid@aleibf.se
Burås IK Samuel Andersson 0701-454711 Samuel.andersson@gmail.com
Dingle AIK Henrik Karlsson 0735-316842 karlsson20@hotmail.com
Eken IBK Maria Gustavsson 0763-443218 ekenibk@gmail.com
FBC Lerum Mats Lomander 0730-279127 lomis@fbclerum.se
FBC Sisjön Mikael Dalén 0703-054112 mikaeldalen@hotmail.com
FBC Vinga Mariners Yanick Meunier 0708-814855 yanick@orban-meunier.com
Frölunda IBK Jerry holmqvist 0708-914900 Kansli@fibk.se
Guldhedens IK Stedfan Krafft 0705-629245 stefan.krafft@vasttrafik.se
Göteborg City IBK Daniel Liepins 0702-728934 goteborgcityinnebandy@hotmail.com
Hisingskärra IBK Magnus Fredriksson 0709-704411 magnus14fredriksson@hotmail.com
IBF Älvstranden Rikard Lindh 0705-778834 rikard.lindh@swipnet.se
IBK Bergum Cecilia Fant 0768-532350 fant000208@gmail.com
IBK KUNGARNA Niklas Segrén ‭0729-775195‬ ibkkungarna@gmail.com
IBK Kungälv Ulf Widell 0768-950050 Kansliet@ibkkungalv.se
ibk walkesborg 99 stefan ström 0708-383110 stefan.strom1@gmail.com
IK Zenith Mattias Säll 0733-106641 mattias.sall@autoadapt.com
IK Zenith Ann Thorlin 031-926113 kansliet@ikzenith.se
KF Kortedalarna Johan Thyr 0735-262589 johanthyr@gmail.com
Kärra Ibk Fredrik Gander 0702-714072 overgang@karraibk.se
Lindome IBK Sandra Sartipy 0769-401512 sandra.sartipy@gmail.com
Lindås IBK Mikael "Barre" Barm 0703-811413 barre11@hotmail.com
Mölndals IBF Joachim Holst 0708-758433 joachim.holst@gmail.com
Orust IBK Terese Ekelund Pern 0707-100651 kassor@orustibk.com
Orust IBK Joakim Almroth 0707-132919 joakim@almroth.se
Partille IBS Håkan Engquist 0704-568017 Willlman.61@hotmail.com
Pixbo Wallenstam IBF Bengt Insgård 0700-923629 inge.nilsson@pixbo.se
Pixbo Wallenstam IBK Inge Nilsson 0701-859061 inge.nilsson@pixbo.se
Romelanda UF Maria Carlsbogård 0766-446481 kansliet@ruf.nu
Stenungsunds IBF Henrik Hansson 0706-698709 henrik.hansson@dbschenker.com
Stenungsunds IBK Henrik Hansson 0706-698709 henrik.hansson@dbschenker.com
Surte IS IBK Janne Jumisko 0709-660841 me@gummisko.com
Svartedalens IBK Ulf Wallman 0705-174202 svartedalensibk@gmail.com
Sävedalens IBK Johan Hansson 0738-557722 Johan.innebandy@tpos.se
Sörgårdens ibf Adam Nordin 0705-364833 nordin_77@hotmail.com
Utbynäs SK Madeleine Bäckström - kansli@utbynassk.se
Västra Frölunda fk Björn karnerfors   Info@vffk.se
       
För föreningar som inte finns med på listan så får ni kolla in
 föreningens kontaktpersoner under spelprogram/föreningar i menyn

Författare: Ulf Widell